Usługi płacowe ADP

17.02.2021
Category: Zadawane Pytania

Ogólna ocena satysfakcji 4,16 / 5

  • 5 gwiazdek

ADP pomaga firmom w zarządzaniu płacami, świadczeniami pracowniczymi, podatkami, emeryturami i innymi usługami. Firma posiada rozwiązania dla małych, średnich, dużych i międzynarodowych firm. Jej specjaliści współpracują z firmami w celu obniżenia kosztów i opracowania strategii zasobów ludzkich, które są zgodne z celami biznesowymi.

LINIA DOLNA

ADP to wysoko oceniany dostawca kadr i płac, który oferuje elastyczne pakiety usług. Jego usługi są łatwe w użyciu, ale nie reklamują cen bez dostosowanej oferty.

PROS

  • Łatwy w użyciu
  • Mobilna aplikacja
  • Elastyczne opcje

CONS

  • Brak bezpłatnych wersji próbnych
  • Brak informacji o cenach bez oferty

Najlepsze recenzje usług płacowych ADP, które znaleźliśmy

Zweryfikowano 2438418 recenzji w witrynie ConsumerAffairs.

Wymagamy informacji kontaktowych, aby upewnić się, że recenzenci są prawdziwi.

Korzystamy z inteligentnego oprogramowania, które pomaga nam zachować rzetelność recenzji.

Nasi moderatorzy czytają wszystkie recenzje, aby zweryfikować ich jakość i przydatność.

Aby uzyskać więcej informacji na temat recenzji w witrynie ConsumerAffairs.com, odwiedź nasze FAQ.

Znakomita obsługa. Bez szalonych opłat i bardzo zadowolony z mojej usługi. Obsługa klienta jest cudowna i nigdy nie miała problemów. Długo trzymam się tej karty. Nigdy się nie kłopotać, a żadne szalone opłaty są najlepsze.

Używam karty ADP od lat. Żaden problem. Nigdy nie był zablokowany. Łatwe do sprawdzenia saldo. Kiedy potrzebowałem nowej karty, wysłali ją dość szybko. Nigdy też nie miałem problemu z używaniem go. Dzięki ADP za lata służby.

Co to jest lista płac ADP?

ADP Payroll to dostawca usług dla firm każdej wielkości, oferujący listy płac, zasoby ludzkie i inne usługi. Współpracuje z firmami z wielu branż, pomagając im oszczędzać czas i działać wydajniej.

Dodatkowe oferty usług obejmują śledzenie czasu pracy i obecności, zarządzanie talentami, świadczenia pracownicze i outsourcing. ADP oferuje również rynek aplikacji oraz bibliotekę zasobów i narzędzi pomagających firmom. Cytaty i wersje demonstracyjne są bezpłatne, co daje szansę dowiedzieć się więcej o tym, jak usługi HR mogą działać dla Twojej firmy bez wydawania pieniędzy.

Czym zajmuje się ADP?

ADP zastępuje tradycyjny dział kadr lub płac w firmie i zapewnia zdalne usługi zarządzania tymi zadaniami. Jej podstawowe plany obejmują obsługę płac dla firm od jednego do ponad 1000 pracowników. Następnie możesz dodać usługi HR, w tym wskazówki, usprawnienia procesów i dedykowane wsparcie HR. Oferuje również rozwiązania outsourcingowe czy usługi współpracy.

Firmy średniej wielkości i większe mogą skorzystać z dodatkowych usług. Opcja czasu i obecności obejmuje podstawowe narzędzia do pełnego zarządzania pracownikami. W zakresie zarządzania talentami oferuje usługi rekrutacji, zatrudniania, zarządzania i rozwoju. Pakiety świadczeń pracowniczych obejmują zarządzanie świadczeniami, emeryturę, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie gospodarcze i odszkodowania pracownicze. Firma może integrować swoje rozwiązania z najlepszymi systemami oprogramowania i innymi aplikacjami.

Ceny ADP

Ceny zależą od wielkości firmy i usług, których potrzebujesz. Możesz zaplanować demo z profesjonalistą ADP lub poprosić o wycenę online. Oferuje kilka poziomów pakietów, zaczynając od podstawowych usług płacowych, a kończąc na pełnej obsłudze płacowej i kadrowej.

Plany ADP dla większych firm obejmują usługi rekrutacji i zatrudniania, świadczenia pracownicze i inne usługi. Mniejsze firmy mogą kwalifikować się do specjalnych promocji, w tym do trzech bezpłatnych miesięcy usług.

Często zadawane pytania dotyczące płac ADP

Czy ADP jest bezpieczne?

ADP to renomowany, bezpieczny dostawca usług kadrowo-płacowych. Oferuje różnorodne usługi poprawiające wydajność małych i dużych firm, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Jego indywidualne podejście nie pozwala na zapewnienie przejrzystej wyceny przed rozmową z przedstawicielem, więc musisz zaplanować demonstrację lub wycenę, aby uzyskać więcej informacji o kosztach.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy