10. rocznica iPhone’a - które smartfony zaprezentuje Apple?

Jedna wraz z najgorętszych plotek dotyczących tegorocznych iPhone'ów coraz bardziej się rozmywa. Raczej nie liczcie na iPhone'a z zakrzywionym na bokach ekranem.

Całą sprawę zapoczątkował "The Wall Street Journal", tworzac pod koniec zeszłego roku, hdy Apple wyprodukował 10 prototypowych iPhone'ów z najwyższej półki cenowej, wśród jakich kilka miało zakrzywione ekrany, element, który Samsung z powodzeniem stosuje od 2015 r. W naszym roku premiera będzie gwoli Apple wyjątkowa - wówczas 10. rocznica iPhone'a.

Jednak coraz więcej wskazuje, że Apple zdecydował się iść utartą już ścieżką płaskich ekranów. Jak donosi serwis MacRumors, cytując "różne źródła bliskie sprawie" przekazuje, iż ekrany w oryginalnych sprzętach będą płaskie. Ostrożnie zaokrąglone rogi urządzenia są jedyną krzywizną.

Foto: Hollis Johnson / BusinessInsider. com iPhone 7 spośród delikatnie zaokrąglonymi rogami

Pogłoski o zakrzywieniach w nowych iPhone'ach były ekscytujące, bowiem nowe urządzenie wyglądałoby kompletnie inaczej od poprzedników. I choć więcej tu ładnego designu niż praktycznych funkcji, projekt zapewne okazałby się sprzedażowym hitem. Wystarczyło, by Apple odchudził i upodobnił iPhone'a 6 do rywalizacji, by sprzedaż wystrzeliła.

Inne nieoficjalne doniesienie powiada o zmianie obudowy przy nowych iPhone'ach. Stosowane od momentu iPhone'a 5 metalowe "plecki" miałby zastąpić szklany tył obudowy. To nostalgiczny powrót do 2010 r. i premiery iPhone'a 4.

MacRumours potwierdza plotkę, iż iPhone będzie większy a mianowicie jeden z modeli posiada mieć przekątną ekranu o długości 5, 8 cala.

Tagi: iPhone Apple smartfon iPhone 8 Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zameldować naruszenie – kliknij przy link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin jak i również zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Należy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kliku pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie