Sprawdzanie kont

17.02.2021

Korzystaj z bankowości na swoich warunkach z kontem My Checking. Dzięki nielimitowanym zwrotom opłat za bankomat, brakowi miesięcznych opłat za utrzymanie i wczesnej wpłacie bezpośredniej 1 otrzymujesz wszystkie wspaniałe funkcje bez kłopotów.

Niższe opłatyJako bank cyfrowy mamy niższe koszty ogólne niż nasze tradycyjne odpowiedniki. To pozwala nam obniżyć opłaty bankowe do minimum, oszczędzając średnio 331,00 $ * rocznie.

Ciesz się nieskończonymi korzyściami dzięki naszemu kontu czekowemu. Od nieograniczonych zwrotów opłat za krajowe bankomaty, żadnych miesięcznych opłat za utrzymanie i wczesnych bezpośrednich wpłat, nie brakuje korzyści dla Ciebie i Twoich pieniędzy. Ucz się więcej

Zaprojektowany dla członków, którzy chcą wyjątkowej wygody bez dodatkowych kosztów. Zarabiaj nawet dwa dni wcześniej i wyeliminuj opłaty za utrzymanie, korzystając z bezpośredniego wpłaty. Będziemy również zwracać miesięcznie do 30,00 USD opłaty za krajowe bankomaty.

Dzięki naszemu oprocentowanemu kontu pomagamy Ci uzyskać jak największą wartość z funduszy czekowych. Płać zero opłat za utrzymanie, korzystaj z wczesnej wpłaty bezpośredniej, a my zwracamy miesięcznie do 30,00 $ krajowych opłat za korzystanie z bankomatów.

 • Bezpłatna wpłata mobilna. Koniec z czasochłonnymi wizytami w banku. Teraz możesz zdeponować czeki w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne.
 • Bankowość mobilna . Pobierz naszą aplikację mobilną, aby zarządzać swoimi środkami z dowolnego miejsca.Axos Bank NationwideMobile App jest dostępna zarówno dla urządzeń iPhone i Android. Płatności online. Nigdy więcej przegapionych płatności – dzięki Online Bill Pay możesz skonfigurować pojedyncze lub cykliczne płatności bezpośrednio z pulpitu bankowości internetowej. Bezproblemowy zestaw przełączników. Potrzebujesz pomocy przy przejściu z obecnego banku? Żaden problem. Stworzyliśmy prostą listę krok po kroku, aby proces był łatwy i bezstresowy.

  Otworzyć konto

  Konto oszczędnościowe

  Nasze rachunki oszczędnościowe przynoszą wyższe zwroty niż średnia krajowa 2 – oznacza to, że możesz osiągnąć swoje cele finansowe jeszcze szybciej. Nie zadowalaj się skąpymi dochodami z odsetek. Zdobądź nagrodę za swoje inteligentne nawyki związane z pieniędzmi.

  Osobisty
 • Kontrola
 • OszczędnościPłyty CDIRAKredyty hipotecznePożyczki osobistePożyczki samochodoweWsparcie osobisteBiznes
 • Sprawdzanie biznesu
 • Oszczędności biznesoweBiznesowy rynek pieniężnyBiznesowe płyty CDWsparcie biznesowe1. Szybszy dostęp do funduszy opiera się na porównaniu tradycyjnej polityki bankowej i deponowaniu czeków papierowych od pracodawców i agencji rządowych z depozytami składanymi elektronicznie. Bezpośrednia wpłata i wcześniejsza dostępność środków zależą od wsparcia płatnika w zakresie funkcji i czasu finansowania przez płatnika.

  2. Na podstawie RRSO dla rachunków rynku pieniężnego w wysokości 10 000 USD dla wszystkich krajowych banków, oszczędności i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych na dzień 13/11/2018 od Informa Research Service, Inc.

  Relacja Nationwide z Axos Bank zapewnia członkom Nationwide dostęp do produktów i usług bankowych Axos Bank. Wszystkie produkty i usługi bankowe są oferowane i dostarczane wyłącznie przez Axos Bank ®. Axos Bank jest bankiem oszczędnościowym zarejestrowanym na poziomie federalnym, a wszystkie rachunki depozytowe otwarte w Axos Bank, w tym rachunki o tej samej własności i / lub prawach posiadanych w Axos Bank, są połączone i ubezpieczone przez FDIC na podstawie tego samego certyfikatu FDIC 35546. Więcej informacji przeczytaj nasze Uwaga FDIC.

  Nationwide i Axos zaangażowały się w ograniczoną relację marketingową, w ramach której Axos Bank może składać specjalne oferty członkom Nationwide. Nationwide nie jest bankiem ani pożyczkodawcą i nie jest powiązany z Axos Bank ani żadnym innym bankiem, z wyjątkiem tego ograniczonego porozumienia. Nationwide nie przyjmuje wniosków, nie oferuje ofert, nie negocjuje, nie organizuje ani nie udziela pożyczek ani nie przyjmuje depozytów od obywateli. Nationwide nie gwarantuje żadnych produktów ani usług oferowanych przez Axos Bank. Nationwide nie popiera i nie ponosi odpowiedzialności za żadne działania Axos Bank. Nationwide otrzymuje opłatę od Axos Bank za swoje działania marketingowe i reklamowe wynikające z relacji z Axos Bank, chociaż w przypadku niektórych z tych produktów (takich jak wszelkie depozyty lub płyty CD, które można otworzyć w Axos) Nationwide nie otrzyma żadnych takich opłat.Wszelkie opłaty uiszczane na rzecz Nationwide przez Axos Bank za te działania marketingowe nie spowodują wzrostu opłat za produkty lub usługi, które członkowie Nationwide otrzymują od Axos Bank.

  Programy (w tym bez ograniczeń opłaty, stawki i funkcje) mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Mogą obowiązywać określone koszty lub opłaty za produkt lub usługę bankową otrzymaną od Axos Bank, które zostaną Państwu przekazane w osobnym komunikacie.

  2020 Nationwide, Nationwide N oraz Eagle i Nationwide są po Twojej stronie są znakami usługowymi Nationwide Mutual Insurance Company.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy