Recenzja Snap Finance: czy warto?

17.02.2021
Category: Których Możesz

Porozmawiaj ze specjalistą ds. Zadłużenia

W 100% poufne i wolne od oszustw

Czasami potrzebujesz gotówki szybko. Jutro termin płatności i miałeś nagły wypadek. A może przez tydzień byłeś bez pracy z powodu choroby rodzinnej. Życie toczy się niezależnie od twojej sytuacji. Kiedy to nastąpi, możesz ulec pokusie ubiegania się o pożyczkę gotówkową.

W Internecie jest mnóstwo recenzji Snap Finance. Firma oferuje dostęp do pożyczek za pośrednictwem sieci pożyczkodawców, a proces składania wniosków jest prosty. Przeanalizowaliśmy firmę i zdecydowaliśmy się udostępnić dalsze informacje o firmie, aby pomóc Ci zdecydować, czy Snap Finance jest właśnie dla Ciebie.

Co to jest Snap Finance?

Mówiąc najprościej, Snap Finance jest brokerem pożyczkowym. Mają siedzibę w Utah i działają od 2012 roku. Kiedy odwiedzasz witrynę Snap, zostaniesz poproszony o wprowadzenie informacji o sobie. Oczywiście podasz swoje imię i nazwisko, a także ostatnie cztery cyfry numeru towarzyskiego, informacje o zatrudnieniu i dane konta bankowego.

Po wprowadzeniu tych informacji Snap Finance wyśle ​​te informacje do „sieci pożyczkodawców, którzy mogą, ale nie muszą, chcieć zająć się twoją sytuacją kredytową. Jeśli tak, otrzymasz ofertę pożyczki, podając kwotę, na którą jesteś zatwierdzony, i stopę procentową.

Od tego momentu Snap Finance nie wchodzi w grę. Oznacza to, że Snap Finance nie jest pożyczkodawcą, po prostu łączy Cię z pożyczkodawcami. Firma pożyczkowa wpłaci środki na Twoje konto, a Ty możesz zapłacić czynsz na czas!

Brzmi dobrze? Ponownie każdy napotyka na sytuację, w której szybka gotówka jest niezbędna. Ale co mówią recenzje Snap Finance? Czy usługa jest godna zaufania?

Recenzje Snap Finance: odsetki

Bezpośrednio na stronie głównej Snap Finance firma ujawnia stopy procentowe dostępne dla pożyczkobiorców. Stawki te wahają się od 11,80% aż do 32%. Plany spłaty są dostępne od 12 do 30 miesięcy. Twoje konkretne warunki będą zależeć od Twoich dochodów i zdolności kredytowej.

Co więc klienci Snap Finance mają do powiedzenia na temat usługi? Cóż, to zależy, kogo zapytasz. Niektórzy klienci, na ogół ci, którzy szybko spłacili swoje pożyczki, byli zadowoleni ze Snap Finance. Powiedzieli, że ich płatności były zawsze potrącane z ich kont bankowych na czas i nie mieli żadnych problemów z obsługą klienta. W rzeczywistości spłata pożyczki w ciągu 100 dni może oznaczać brak odsetek.

Inne recenzje Snap Finance nie były tak przyjemne. Klientami, którzy wybrali dłuższe terminy spłaty, byli zazwyczaj ci, którzy nie mieli idealnego kredytu. Stwierdzili, że wygórowane stopy procentowe spowodowały, że ich pożyczka kosztowała ich o 100% więcej niż początkowo pożyczyli. Zakładamy, że jest to prawdą przy 32% oprocentowaniu w ciągu 30 miesięcy.

Jako firma akredytowana przez BBB, firma otrzymała ocenę. Ta ocena to A +. Oznacza to, że problemy klientów zostały rozwiązane lub klienci byli w dużej mierze zadowoleni ze Snap Finance.

Snap Finance: co musisz wiedzieć

Zawsze obawiamy się pożyczkodawców, takich jak Snap Finance. Chwilówki i pożyczki osobiste o wysokim oprocentowaniu są zawsze hazardem – w rzeczywistości dlatego zdecydowaliśmy się je tutaj przejrzeć. W większości przypadków będziesz miał do czynienia z ukrytymi opłatami i, oczywiście, odsetkami, które znacznie przekraczają normę.

Snap Finance różni się nieco od firmy pożyczkowej, ponieważ oferuje opcje długoterminowej spłaty, a także krótkoterminową gotówkę. Jednak nadal będziesz otrzymywać opłaty, których możesz się nie spodziewać. W tym celu zastrzegamy, że zawsze należy czytać warunki umowy.

Nie polegaj na ustnej weryfikacji przez przedstawiciela, że ​​nie ma żadnych opłat lub że zwrócisz pożyczkodawcy określoną kwotę. Zamiast tego przeczytaj umowę, zanim podpiszesz dokumenty. Jeśli chcesz, poproś przyjaciela, by też to obejrzał.

Wydrukuj umowę i ponownie ją przejrzyj. Podkreśl wszelkie opłaty i w pełni zrozum, za co te opłaty odpowiadają. Na przykład niektórzy pożyczkodawcy mogą pobierać opłatę w wysokości około 40 USD, aby uzyskać dostęp do Twojej pożyczki. Może to wymagać spłaty z góry lub może zostać włączone do Twojej pożyczki.

Czytanie umowy to po prostu zdrowy rozsądek. Nie kupiłbyś nowego samochodu bez pełnego zrozumienia jego kosztów, więc dlaczego miałbyś to robić z pożyczką osobistą? Oblicz dokładnie, ile będzie cię kosztować ta pożyczka, zanim podpiszesz dokumenty.

Czy powinieneś używać Snap Finance?

Na razie nie jesteśmy szaleni w kwestii pożyczek osobistych o wysokim oprocentowaniu. Są inne sposoby na zdobycie pieniędzy. Zapytaj rodzinę lub sprzedaj niechciane przedmioty. Nawet lombard może zaoferować lepsze alternatywy niż ci krótkoterminowi pożyczkodawcy.

Po pierwsze, nie zawsze czujemy się komfortowo, jeśli firma ma dostęp do automatycznego przelewu pieniędzy z Twojego konta rozliczeniowego. Może to powodować ogromny stres finansowy – czasami nawet dzień opóźnienia w ręcznym dokonaniu płatności może oznaczać różnicę między wyżywieniem rodziny, czy nie.

Nie podoba nam się również to, co się dzieje, gdy pożyczkodawcy nie otrzymują pieniędzy tak szybko, jak myślą, że powinni. Nękające telefony do Ciebie, członków Twojej rodziny, a nawet pracodawcy nie są czymś niezwykłym. Jeśli korzystasz z firmy takiej jak Snap Finance, dobrze byłoby mieć 100% pewności, że pieniądze znajdują się na Twoim koncie w dniu przelewu bankowego.

Mając to na uwadze, recenzje Snap Finance w rzeczywistości nie są straszne. Podczas gdy niektóre firmy zarabiają tylko jednogwiazdkowe recenzje i horrory od klientów, Snap Finance wydaje się być jedną z lepszych firm, z którymi się spotkaliśmy.

Po raz kolejny, jeśli czujesz, że jesteś w sytuacji, która uzasadnia pożyczkę osobistą, koniecznie przeczytaj każde słowo swojej umowy konsumenckiej.

Przygotuj się na rzeczywisty koszt spłaty. Następnie, jeśli uważasz, że ogólny koszt jest przystępny, zgłoś się za pośrednictwem Snap Finance.

Podsumowując, nie jesteśmy wielkimi fanami chwilówek. Ale jeśli absolutnie go potrzebujesz, nie ma prawdziwego powodu, aby unikać Snap Finance. Z pewnością mógłbyś zrobić znacznie gorzej. Istnieje jednak wielu innych wielkich pożyczkodawców, których rozważymy najpierw, więc zapoznaj się z naszymi przewodnikami po:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy