Recenzja BBVA

17.02.2021

Kevin Mercadante | 02 września 2020

Porównując banki, prawdopodobnie najpierw odszukasz te, które znasz z nazwy.

Chociaż jest to oczywiście w porządku, możesz nie spuszczać wzroku, jeśli chcesz czegoś konkretnego od swojego banku lub instytucji pożyczkowej, zwłaszcza pożyczek osobistych, kont oszczędnościowych i kont firmowych.

BBVA jest jedną z tych, które możesz chcieć zbadać trochę dalej.

BBVA W SKRÓCIE

rok założenia

Strefa pokrycia

BBVA jest tradycyjnym bankiem w siedmiu stanach. Oferuje również swoje rachunki na rynku pieniężnym o wysokiej RRSO w 41 stanach i Waszyngtonie

Adres siedziby

15 20th St S, Birmingham, AL 35233

Numer telefonu

Informacje o firmie BBVA

BBVA ma aktywa o wartości ponad 86 miliardów dolarów i 672 oddziały, głównie w Teksasie, ale także w Alabamie, Arizonie, Kalifornii, Florydzie, Kolorado i Nowym Meksyku.

W rzeczywistości jest to drugi co do wielkości bank w Alabamie, czwarty co do wielkości bank w Teksasie i piąty co do wielkości w Arizonie.

BBVA to bank oferujący pełen zakres usług z silną platformą bankowości internetowej.

Oferują pełen zakres kont czekowych i oszczędnościowych, a także płyty CD, rynki pieniężne, karty kredytowe, pożyczki osobiste i samochodowe oraz finansowanie kredytów mieszkaniowych.

Cechy i zalety BBVA

Dostępne konta. Oprócz płyt CD oraz rachunków czekowych i oszczędnościowych, BBVA oferuje również tradycyjne, Roth, SIMPLE i rollover IRA, a także uproszczone pracownicze plany emerytalne (SEP). Zapewniają również plany 529 i edukacyjne konta oszczędnościowe Coverdell (CESA).

Dostęp do bankomatu. Będziesz mieć dostęp do 44 000 bankomatów BBVA i Allpoint w całych Stanach Zjednoczonych, bez opłat za korzystanie z bankomatów.

Zarządzanie debetem. BBVA umożliwia między innymi ustawienie alertów na koncie, dzięki czemu zawsze wiesz, co się dzieje z Twoimi kontami. Kluczowe alerty można skonfigurować do zarządzania kontem, w tym salda kont, podsumowanie konta i alerty o niewystarczających funduszach.

Portfel BBVA. Ta funkcja zapewnia wygodny dostęp i kontrolę nad Twoimi kartami płatniczymi i obejmuje następujące korzyści:

 • Śledź wszystkie swoje zakupy w czasie rzeczywistym i organizuj je w podróży
 • Aktywuj karty debetowe i kredytowe BBVADokonuj płatności kartą kredytową BBVAZmień PIN na swoich kartach BBVA w aplikacji WalletZgłoś zgubioną lub skradzioną kartę w mgnieniu oka lub tymczasowo zablokuj transakcje, jeśli zgubisz kartęWykorzystaj nagrody w czasie rzeczywistym u dowolnego sprzedawcyOtrzymuj niestandardowe oferty, aby uzyskać zwrot gotówki na podstawie tego, jak wydajesz dzięki Simple Cash BackMożesz pobrać portfel BBVA z Google Play lub App Store.

  Obsługa klienta. Z BBVA można się skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej za pośrednictwem bankowości internetowej (czas reakcji 24 – 48 godzin). Mają trzecią metodę – Poproś o połączenie.

  Po kliknięciu przycisku „Poproś o telefon na stronie internetowej przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Dzięki temu nie będziesz musiał poruszać się po systemie telefonicznym.

  Obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku od 7:00 do 22:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00 czasu centralnego.

  Ale mają też fajną opcję kontaktu z bankowością wideo…

  Bankowość wideo . Dzięki tej usłudze możesz połączyć się zkasjerem na żywo , 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

  Z bankowością wideo możesz zrobić praktycznie wszystko, co możesz zrobić, odwiedzając lokalny oddział.

  Obejmuje to dokonywanie przelewów, zadawanie pytań, dokonywanie wpłat i wypłat, otrzymywanie zwrotu gotówki, drukowanie miesięcznych wyciągów, ponowne zamawianie czeków, dokonywanie płatności lub wydawanie wstrzymania płatności.

  Bankowość mobilna. Aplikacja mobilna BBVA umożliwia korzystanie z opcji Mobile Bill Pay, Picture Bill Pay, a także przesyłanie pieniędzy między własnymi kontami bankowymi lub do innych stron.

  Oferuje również Wpłaty Mobilne, w których możesz dokonać wpłaty poprzez zrobienie zdjęcia czeku, a następnie przekazanie go do realizacji.

  Będziesz także otrzymywać alerty w czasie rzeczywistym, codzienne powiadomienia o aktywności i okresowe alerty dotyczące konta.

  BBVA Security. Bank stosuje kombinację alertów bankowości internetowej i mobilnej, a także bezpieczeństwo online.

  Oferują także BBVA ClearBenefits, które mogą zapewnić korzyści w przypadku kradzieży tożsamości. Korzyści te obejmują:

  • Przywracanie tożsamości przed kradzieżą, które jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w celu wykrywania nieuczciwych działań, wysyłania alertów o oszustwach do agencji państwowych i instytucji finansowych i nie tylko.
  • Ubezpieczenie od kradzieży tożsamości, które zapewnia do 25 000 USD na pokrycie utraconych zarobków, kosztów prawnych i kosztów obrony w sprawach cywilnych i karnych.Opłata za program ClearBenefits wynosi 5 USD miesięcznie.

   Ubezpieczenie FDIC dla wszystkich depozytów. Jako bank uczestniczący w FDIC, BBVA zapewnia ochronę w wysokości 250 000 USD na każdego deponenta na wszystkich produktach oszczędnościowych.

   Oferty rachunków czekowych BBVA

   BBVA oferuje wiele opcji konta czekowego:

   Konto rozliczeniowe ClearConnectTo konto ma kilka wspaniałych funkcji, wymienionych poniżej:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy