Numer rozliczeniowy banku TCF – przelew bankowy, wpłata bezpośrednia

17.02.2021
Category: Twojego Konta

TCF Bank jest bankiem na Środkowym Zachodzie, posiadającym 400 placówek rozsianych po całym obszarze Midwest. TCF oferuje produkty czekowe, oszczędnościowe, hipoteczne, pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, karty kredytowe i produkty bankowości korporacyjnej.

Jeśli nie masz pewności, jaki jest Twój numer rozliczeniowy TCF lub gdzie znaleźć swój, czytaj dalej poniżej, aby zobaczyć, jaki to numer i gdzie go znaleźć.

Numer rozliczeniowy 122106183107006444271972572271972572272471548291070001291070001275071385Numer rozliczeniowy TCF, którego używasz, zależy od stanu, w którym otworzyłeś konto. Upewnij się, że śledzisz numer rozliczeniowy przypisany do twojego konta, nawet jeśli wyprowadzasz się ze stanu, w którym otworzyłeś konto.

Co to jest numer rozliczeniowy?Numer rozliczeniowy kieruje środki do odpowiedniego banku podczas transakcji, jest sposobem na identyfikację punktów końcowych przetwarzania czeków. Twój dziewięciocyfrowy numer rozliczeniowy powinien być widoczny w lewym dolnym rogu czeków.

Czy banki mogą mieć wiele numerów rozliczeniowych?Tak, niektóre banki mogą mieć wiele numerów rozliczeniowych ze względów geograficznych. Możesz to zobaczyć dzięki różnym numerom routingu TCF dla różnych stanów! Banki takie jak Wells Fargo i Citibank mają różne numery rozliczeniowe dla różnych stanów i funkcji, podczas gdy inne mogą używać tylko jednego.

Jak znaleźć numer rozliczeniowy na czeku?Numer rozliczeniowy zostanie wydrukowany wraz z numerem konta i czekiem. Możesz go znaleźć w lewym dolnym rogu czeku.

Jaki jest numer rozliczeniowy dla przelewów międzynarodowych?Jeśli chcesz otrzymać przelew z zagranicy, musisz podać nadawcy kod SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication). Kody SWIFT to numery rozliczeniowe transakcji międzynarodowych między bankami. W przeciwieństwie do numeru rozliczeniowego mają od ośmiu do jedenastu cyfr z literami i cyframi.

Na przykład, jeśli pracujesz za granicą i chcesz wysłać pieniądze ze swojego konta międzynarodowego do Stanów Zjednoczonych, potrzebujesz kodu SWIFT. Wystarczy zadzwonić do banku lub odwiedzić jego witrynę internetową, aby znaleźć kod SWIFT do międzynarodowego przelewu bankowego.

PenFed nie ma podanego kodu SWIFT, ponieważ nie jest bankiem międzynarodowym. Jednak nadal możesz otrzymywać międzynarodowe fundusze za pomocą swojego konta TCF. Według strony internetowej TCF, bank wysyłający środki „zwykle utrzymuje stosunki korespondencyjne z bankiem w Stanach Zjednoczonych, który następnie kieruje środki do TCF.

PodsumowanieNumery rozliczeniowe to dziewięciocyfrowe kody, które umożliwiają bankom identyfikację lokalizacji Twojego konta bankowego. Ważne jest, aby wiedzieć, jaki jest Twój numer rozliczeniowy PenFed dla niektórych transakcji.

Możesz sprawdzić najnowsze promocje bankowe TCF tutaj! Ponadto, jeśli interesuje Cię bankowość w banku TCF, przeczytaj naszą recenzję banku TCF i sprawdź, czy ich usługi są tego, czego szukasz.

Jeśli to nie jest Twój bank lub korzystasz z usług innej instytucji, możesz zapoznać się z naszą główną listą przewodników bankowych, która pomoże Ci odpowiedzieć na pytania bankowe, lub przejrzeć nasze archiwa.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

Oferty banków, które mogą Ci się spodobać

Zobacz nasze najlepsze bonusy bankowe aktualizowane codziennie, aby zarobić do 1000 $ darmowych pieniędzy. Znajdź popularne oferty czeków, takie jak Chase Bank, HSBC Bank, BBVA, Huntington Bank, TD Bank, Discover Bank i CIT Bank. Zobacz również nasze najlepsze stawki za oszczędności i płyty CD.
POLECANE PROMOCJE BANKOWE

LINK PROMOCYJNY OFERTA PRZEJRZEĆ HSBC Premier Checking Member FDIC 450 $ w gotówce Przejrzeć HSBC Premier Checking Member FDIC Do 600 $ Przejrzeć FDIC, członek HSBC Advance Checking Member 200 $ w gotówce Przejrzeć FDIC, członek HSBC Advance Checking Member Do 240 $ Przejrzeć Chase Total Business Checking® 300 $ w gotówce Przejrzeć Chase Total Checking® 200 $ w gotówce Przejrzeć Chase Premier Plus Sprawdzanie SM 300 $ w gotówce Przejrzeć Chase Savings SM 150 $ w gotówce Przejrzeć Ścigaj klienta prywatnego 2000 $ w gotówce Przejrzeć Sprawdzanie TD Bank 300 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 25 Sprawdzanie 500 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 5 Sprawdzanie 200 $ w gotówce Przejrzeć Sprawdzanie Huntingtona bez gwiazdki 150 $ w gotówce Przejrzeć Huntington Bank Unlimited Plus Business Checking 750 $ w gotówce Przejrzeć Nieograniczone sprawdzanie biznesu w Huntington Bank 400 $ w gotówce Przejrzeć Powiat Łódzki 100 200 $ w gotówce Przejrzeć Aspiracja Wydawaj i oszczędzaj konto 100 $ w gotówce PrzejrzećSpis treści

Numer rozliczeniowy TCF
Numer rozliczeniowy banku TCF Stan Arizona Kolorado Illinois Indiana Michigan Minnesota Południowa Dakota Wisconsin