Najlepsze opcje odbudowy kredytu

17.02.2021

Elitarna Karta Klubu Jubilerskiego

To jest klub, o którym wszyscy mówią! Ich członkowie korzystają z taniej biżuterii markowej, którą można sfinansować z konta kredytowego klubu! Członkowie klubu korzystają z następujących 10 najważniejszych korzyści:

 • Łatwe zatwierdzenie
 • Ustanów kredyt podczas zakupów Niezabezpieczona odnawialna linia kredytowa o wartości 5000 USD Niskie 19,9% RRSO – elastyczne płatnościRabaty tylko dla członkówSzybka niezawodna bezpłatna wysyłka Nie jest to karta kredytowa, której można by używać poza klubem jubilerskim.Dostępne we WSZYSTKICH Stanach Zjednoczonych Z WYJĄTKIEM: Wyoming, Alabamy i MississippiLinia handlowa jest dodawana po złożeniu pierwszego zamówienia w wysokości 100,00 USD lub większej Linia kredytowa, która podlega Equifax, Transunion i Experian.

  Zatwierdzenie NIE opiera się na punktacji kredytowej. Kupony rabatowe na wszystkie najważniejsze święta. Zapisz się za 99 $ . Jeśli nie zostaniesz zatwierdzony, opłata manipulacyjna w wysokości 99 USD zostanie w pełni zwrócona .Jednorazowy minimalny zakup 100 USD z 50% zniżką na wszystkie zakupy w pierwszym (pomaga to odstraszać nadmierne wydatki i utrzymuje wydatki poniżej 30% progu wykorzystania). Średni wzrost wyników kredytowych o 10 do 50 punktów w pierwszym miesiącu raportowania. PRZYCZYNY NIEZATWIERDZENIA : A) upadłość czynna i jawna , B) alimenty na dzieci zaległe i C) zastawy podatkowe powyżej 25000 USDKredytodawca własny Self Lender to konto do budowania kredytów to niewielka pożyczka przechowywana na koncie CD przez 12 miesięcy. Konto jest ubezpieczone przez FDIC, oprocentowane w wysokości 0,10% RRSO i jest utrzymywane na Twoje nazwisko przez cały okres obowiązywania.

  Konto do tworzenia kredytów oferowane w Self Lender działa w następujący sposób:

  • Ich partner bankowy pożycza 550, 1100 lub 2200 USD które są przechowywane na certyfikacie depozytu na rachunku bankowym z ubezpieczeniem FDIC („konto CD) przez 12 miesięcy. CD zarabia 0,10% RRSO , podczas gdy oprocentowanie pożyczki wynosi 10,57%. Całkowity RRSO * wynosi maksymalnie 14,77%.
  • Następnie dokonujesz 12 równych płatności w trakcie swojego okresu, aby spłacić konto kreatora kredytów. Historia płatności jest raportowana do biur informacji kredytowej każdego miesiąca. Wybierz plan spłaty odpowiadający Twojej pożyczce, co daje miesięczne płatności w wysokości 48,50 USD, 97 USD lub 194 USD przez 12 miesięcy. Historia płatności jest raportowana do biur informacji kredytowej, podczas gdy konto CD jest oprocentowane. Pod koniec okresu pożyczka została spłacona, a płyta CD osiągnęła dojrzałość (i przyniosła odsetki!). Ponadto wykazałeś miesięczną historię płatności biurom kredytowym. Nie jest wymagana zdolność kredytowa Raporty do Experian, Equifax i Transunion Idealne dla osób z „cienkim plikiem kredytowymZwykle widzisz wzrost zdolności kredytowej w ciągu 1-2 miesięcy po dołączeniu Średni wzrost ocen kredytowych o 10 do 50 punktów Rent Reporters Rent Reporters działa w 4 prostych krokach w procesie raportowania czynszu:

   • Weryfikacja płatności czynszu u właściciela: Współpracują bezpośrednio z właścicielem w celu zweryfikowania jego tożsamości i potwierdzenia płatności czynszu na czas w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz w kolejnych miesiącach. Za opłatą w wysokości 50 USD każdy mogą również weryfikować i zgłaszać płatności czynszu wielu właścicielom w ciągu ostatnich 2 lat.
   • Weryfikacja Twojej tożsamości i płatności czynszu: Potrzebują podstawowych informacji, takich jak numer ubezpieczenia społecznego, data urodzenia, adres i dane kontaktowe właściciela. Twój numer ubezpieczenia społecznego zapewnia, że ​​Twoja historia najmu jest wyraźnie dopasowana do Twojego profilu kredytowego.
   • Raportowanie czynszów do biur kredytowych: Zgłaszają historię czynszów do Transunion, jednego z głównych biur kredytowych. Przewidują również, że w najbliższej przyszłości będą raportować zarówno do Experian, jak i Equifax.
   • Tworzenie linii handlowej w raporcie kredytowym: Nowa linia handlowa jest tworzona w raporcie kredytowym w ciągu 5-7 dni roboczych. Ponieważ nadal płacisz czynsz każdego miesiąca, więcej informacji jest dodawanych do tej linii handlowej. Dlatego ważne jest, aby subskrypcja była opłacana i aktualna co miesiąc.
   • Klienci zauważają wzrost zdolności kredytowej o 30-50 punktów w ciągu zaledwie 15 dni

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy