Najlepsze 3 metody wypłaty Bitcoin na konto bankowe

17.02.2021
Category: Konto Bankowe

Chcesz wypłacić Bitcoin na swoje konto bankowe? A może wiesz, że możesz wypłacić Bitcoin na konto bankowe? W przeciwieństwie do waluty Fiata, Bitcoin jest bardzo łatwy do wypłaty i możesz nie czekać dniami, aby otrzymać swoje środki. Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać usługę, która jest gotowa do zakupu Twoich kryptowalut.

Możesz handlować Bitcoinami na giełdzie kryptowalut i natychmiast otrzymać gotówkę na konto bankowe. Kilka cenionych giełd kryptowalut działa teraz w Internecie, a wiele z nich nie ogranicza się do kupowania krypto-kryptowalut, ale daje również możliwość przesłania wymienionej gotówki bezpośrednio na konto bankowe.

Jak wysłać Bitcoin na konto bankowe?

Nie ma wymogu posiadania jakiejkolwiek wiedzy handlowej w celu przekształcania pieniędzy na zewnętrznych platformach wymiany. Najpopularniejszym sposobem na to jest faworyzowanie giełdy, która umożliwia przelewy bankowe, a specjaliści radzą zażądać przelewu waluty fiducjarnej na to samo konto bankowe, z którego zostały przetransportowane. Zwykle przelew gotówki na konto zajmuje od 1 do 4 dni. Poniżej znajdują się 3 najlepsze metody wypłaty Bitcoinów na konto bankowe.

Coinbase

Jedną z największych na świecie platform do handlu bitcoinami jest Coinbase, która umożliwia użytkownikom wypłatę bitcoinów na ich konto bankowe. Jednak ich usługi są ograniczone do tych, którzy mają konta bankowe w Stanach Zjednoczonych lub Europie. Osoby w USA mogą wypłacić swoje Bitcoiny za pomocą przelewu ACH, który zajmuje pięć dni.

W Europie Coinbase umożliwia użytkownikom wysyłanie środków na ich konta bankowe z wykorzystaniem SEPA. Usługa SEPA wymaga dwóch dni, co nadal jest szybsze niż tradycyjne usługi bankowe, które trwają 3 dni robocze.

KRAKEN

Kraken to odpowiednio finansowana, zaufana i bezpieczna platforma wymiany, która wystawia dowody potwierdzające skontrolowane aktywa funduszu. Daje również niskie opłaty transakcyjne, które wahają się od 0,15 do 0,25%, a opłaty spadają, gdy dokonujesz masowych wypłat. Jak można się spodziewać po bezpiecznej platformie, chcesz sprawdzić swoją tożsamość.

Kraken różni się od innych giełd Bitcoin, ponieważ jest to największa denominowana w euro platforma, prezentując ją jako kompletną platformę, jeśli użytkownicy mają konto bankowe w euro. Pomaga w wypłatach i finansowaniu Bitcoinów dla osób w USA, Europie, Japonii, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Użytkownicy mogą wycofać Bitcoin z Krakena za pomocą globalnego przelewu bankowego, Interac e-Transfer lub przelewu SEPA.

BITSTAMP

Bitstamp to solidna usługa wypłaty Bitcoinów, która umożliwia wysyłanie Bitcoinów na konto bankowe. Użytkownicy mogą korzystać z SEPA, jeśli są w Europie, lub przelewu, jeśli mieszkają poza Europą. Popierają również zakupy kartą kredytową, chociaż nakładają wysoką opłatę, która waha się od 5% do 8%.

Nakładają opłatę w wysokości 0,25%, która spada do około 0,1%, jeśli użytkownicy wykonują wypłaty z kompilacji. Stawki wspierają handlowców niż użytkowników po raz pierwszy.

Zastrzeżenie : te informacje nie powinny być interpretowane jako poparcie jakiejkolwiek kryptowaluty. To nie jest zalecenie do handlu. Rynek kryptowalut jest pełen niespodzianek i przereklamowanych aktywów. Przeprowadź badania, zanim cokolwiek kupisz. Nie inwestuj więcej, niż możesz stracić.

Śledź nas na Twitterze, Facebooku, Steemicie i dołącz do naszego kanału Telegram, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o blockchain i kryptowalutach.

Aby wesprzeć i zmotywować zespół CryptoTicker, szczególnie w czasach Corony, do dalszego dostarczania dobrych treści, prosimy o przekazanie niewielkiej kwoty. Niezależne dziennikarstwo może przetrwać tylko wtedy, gdy będziemy trzymać się razem jako społeczeństwo. Dziękuję Ci

Nexo – Twoje konto bankowe CryptoInstant Crypto Credit Lines już od 5,9% RRSO. Zarabiaj do 8% odsetek rocznie na swoich Stablecoins, USD, EUR i GBP. 100 milionów dolarów ubezpieczenia powierniczego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy