Kim jest Edward Jones? – Porada dotycząca oszustwa lub legalności?

17.02.2021
Category: Jeśli Jesteś

Witam i zapraszam do kolejnej recenzji na emeryturze Gold. Dzisiejsza recenzja dotyczy Edwarda Jonesa. Kim jest Edward Jones? Jakie produkty i usługi oferuje? Jakie są oferowane IRA i jakie są opłaty IRA? Jak wypada w porównaniu z naszymi firmami nr 1 polecanymi? Bez zbędnych ceregieli zaczynamy!

Firma: EdwardJones

Strona internetowa: www.edwardjones.com

Właściciel: N / A

Dla kogo: osoby, które chcą zainwestować w IRA.

Ogólna ocena: (2/5) NIE POLECANE

Warto wspomnieć, zanim przejdziemy do dalszych szczegółów tej recenzji: Przed wybraniem firmy, w której chcesz zainwestować, zawsze zalecamy przeprowadzenie badań online. W internecie jest tak wiele recenzji klientów, którzy zostali oszukani i oszukani. Najczęstszym sposobem, w jaki ludzie są oszukiwani, są tak zwane „ukryte opłaty, więc przed podjęciem decyzji należy dokładnie zbadać sprawę.

13 sierpnia 2015 roku Komisja Papierów Wartościowych i Giełd zażądała od Edwarda Jonesa zapłacenia grzywny w wysokości 20 milionów dolarów, ponieważ według SEC: „Edward Jones podważył uczciwość procesu gwarantowania emisji obligacji, obciążając klientów detalicznych o co najmniej 4,6 miliona dolarów i wprowadzając w błąd emitenci gminni .

Oto zrzut ekranu fizycznego adresu Edwarda Jonesa:

Jakie produkty i usługi są oferowane?

Edward Jones zezwala na przechowywanie następujących aktywów w Twoim IRA:

 • dyby
 • więzycertyfikaty depozytowe (płyty CD)fundusze inwestycyjneFundusze ETF.Oferowane IRA?

  Edward Jones oferuje IRA tradycyjne i Roth.

  ** Chcesz zobaczyć, jakie rozwiązanie IRA polecam? Kliknij tutaj

  Opłaty IRA?

  Oto zrzut ekranu opłat IRA pobieranych przez Edwarda Jonesa:

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić ich pełny harmonogram opłat (otwiera się w nowym oknie)

  Czy Edward Jones pozwala inwestować w metale szlachetne?

  Edward Jones nie umieszcza metali szlachetnych na liście produktów, w które można zainwestować, wręcz zniechęcają ludzi do inwestowania w metale szlachetne. Sprawdź następujący fragment ich witryny internetowej:

  Inwestorom długoterminowym zalecamy unikanie złota i innych

  metali szlachetnych oraz ograniczanie szeroko zakrojonych

  inwestycji w zasoby naturalne do nie więcej niż 5% ich portfeli.

  Szczerze mówiąc, nie widzę powodu, inwestowanie w metale szlachetne daje wiele korzyści i bardzo to polecam.

  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać inwestowanie w złoto!

  Kraje dozwolone?

  Edward Jones obsługuje klientów w USA i Kanadzie.

  A co z ocenami i recenzjami online?

  Oto, co najlepsze strony internetowe z recenzjami mają do powiedzenia na temat Edwarda Jonesa:

  BBB

  NIE Akredytowany przez BBB.

  Recenzje klientów: (1/5) + 20 skarg zamkniętych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

  Edward Jones nie odpowiedział na 2 wniesione przeciwko niemu skargi! Oto przykład strasznych skarg, jakie mają:

  Kliknij tutaj, aby przejść do strony BBB, na której można znaleźć te skargi (otwiera się w nowym oknie)

  Trustpilot

  Trustlink

  Skowyt

  Ocena: Edward Jones to firma z wieloma lokalizacjami, recenzje na Yelp różnią się w zależności od lokalizacji. Niektóre lokalizacje mają ocenę 5 gwiazdek, a inne 1 gwiazdkę. Ogólnie rzecz biorąc, recenzje na Yelp to niewiele.

  Wniosek: Na podstawie tych recenzji zdecydowanie unikałbym pracy z Edwardem Jonesem. Nie tylko mają straszne skargi i złą ocenę na stronie BBB, ale także nie odpowiedzieli na niektóre z nich! Większość osób, które z nimi pracowały, jest z nich całkowicie niezadowolonych, zwłaszcza z obsługi klienta. Doradca finansowy ze złą obsługą klienta to z pewnością coś, od czego można się trzymać z daleka.

  Dowiedz się na tej stronie o firmie zajmującej pierwsze miejsce w rankingu większości agencji ochrony konsumentów trzeciej części w branży

  Czy jesteś właścicielem lub reprezentujesz Edwarda Jonesa?Jeśli jesteś przedstawicielem lub współpracownikiem Edwarda Jonesa i znalazłeś w tej recenzji coś, co nie jest poprawne, nie krępuj się powiedzieć, a na pewno zaktualizuję informacje w tym poście. Najłatwiej to zrobić w sekcji komentarzy poniżej, bo inaczej dostałeś e-mail na stronie z informacją.

  Ostatnie słowa i werdykt

  Werdykt: Legit

  Ogólna ocena: (2/5)

  Myślę, że to podsumowuje wszystko, co dotyczy Edwarda Jonesa. Ta firma jest ogromna, ma przyzwoitą stronę internetową, która jest łatwa w nawigacji i zawiera przydatne informacje, ale skarg i złych recenzji jest po prostu zbyt wiele!

  Istnieją zdecydowanie lepsze alternatywy do rozważenia.

  Jaką firmę IRA polecamy?Podjąłeś mądrą decyzję o przeczytaniu tej recenzji i jesteś mądrą osobą. Jestem absolutnie pewien, że znajdziesz najlepszą firmę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Radziłbym porównać ze sobą różne alternatywy przed podjęciem decyzji. Poniżej otrzymałem mojego absolutnie polecanego opiekuna IRA nr 1:

  Kliknij tutaj, aby zobaczyć moje # 1 zalecane rozwiązanie IRA!To wszystko w tej recenzji! Mam nadzieję, że wiesz już wszystko o tym, czym jest Edward Jones i dlaczego absolutnie powinieneś spojrzeć w innym kierunku. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub osobiste doświadczenia z tą firmą, podziel się nimi w komentarzach. Z przyjemnością odpowiem

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy