Jakie karty kredytowe akceptuje Costco?

17.02.2021
Category: Twoja Ocena

Czy Costco przyjmuje karty Visa, Mastercard lub Amex? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie metody płatności akceptuje Costco (i najlepsze karty).

CreditDonkey

Costco akceptuje różne typy kart kredytowych do płatności w sklepie i płatności online. W przypadku zakupów w sklepach jesteś ograniczony dokart kredytowych Visawydanych przez dowolny bank. Na przykład działałaby zarówno karta kredytowa Chase, jak i karta kredytowa Bank of America Visa.

Robiąc zakupy online w Costco.com, możesz korzystać z Visa lub jej systemu płatności mobilnych online, Visa Checkout, Mastercard lub Discover.

 • Dlaczego Costco przyjmuje tylko wizę?

 • Markowa karta Visa firmy Costco

  Najlepsze karty Visa do użytku w Costco

  Jak robić zakupy w Costco bez karty kredytowej VisaDlaczego Costco przyjmuje tylko wizę?Mając wyłączną umowę z Visa, Costco oszczędza pieniądze na opłatach za transakcje kartą kredytową, dzięki czemu ich ceny są niskie.

  Średnia opłata za transakcję kartą kredytową wynosi około 2% za transakcję. Będąc największą w kraju hurtownią wyłącznie dla członków, Costco ma pewną siłę negocjacyjną. Według Bloomberga, sprzedawca wynegocjował opłatę za transakcje kartą kredytową prawie do zera.

  Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o markowej karcie Costco stworzonej specjalnie dla członków Costco.

  W 2016 roku Costco zakończyło 17-letnią współpracę z American Express i podpisało umowę z Visa.

  Markowa karta kredytowa Visa firmy CostcoCostco wraz z Visa i Citibank stworzyło kartę kredytowąCostco Anywherez myślą o klientach.

  Citi Costco zarabia 4% zwrotu gotówki z kwalifikujących się zakupów gazu za pierwsze 7000 USD rocznie, a następnie 1%. Ta karta zapewnia 3% zwrotu gotówki w restauracjach i kwalifikujących się zakupach podróży; 2% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy w Costco i Costco.com; i 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy. Nie ma opłaty rocznej z opłaconym członkostwem Costco.

  Aby się zakwalifikować, Twoja ocena kredytowa musi znajdować się w kategorii „Doskonałe, co oznacza, że ​​powinna mieścić się w przedziale od 740 do 850.

  Czytaj dalej o innych kartach Visa, których możesz użyć podczas następnych zakupów.

  Najlepsze karty kredytowe Visa do użytku w Costco
   Chase Freedom Unlimited


   Chase Freedom Unlimited pozwala zarobić 200 $ bonusu po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. Zarabiasz 5% zwrotu gotówki za zakupy w sklepie spożywczym (nie licząc zakupów Target® lub Walmart®) do 12 000 USD wydanych w pierwszym roku. Zarób 5% na podróżach zakupionych za pośrednictwem Chase, 3% na posiłkach w restauracjach i drogeriach oraz 1,5% na wszystkich innych zakupach. Istnieje również 0% początkowa RRSO przez 15 miesięcy od otwarcia konta przy zakupach, a następnie zmienna RRSO w wysokości 14,99-23,74%. Nagrody pieniężne nie wygasną, dopóki konto karty pozostanie otwarte. Nie ma opłaty rocznej.
  Chase Sapphire Preferred

  Chase Sapphire Preferred pozwala zdobyć80 000 punktów bonusowychpo wydaniu 4 000 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards®. Ta karta pozwala zdobyć 2X punktów za podróże i posiłki w restauracjach na całym świecie, kwalifikujące się usługi dostawy, jedzenie na wynos i kolacje poza domem oraz 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.

  Punkty można przenosić w stosunku 1: 1 do wiodących programów częstych podróży, w tym partnerów transferowych linii lotniczych. Karta nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne. Karta zapewnia również dodatkowe korzyści związane z podróżą i zakupem (w tym ubezpieczenie od rezygnacji z podróży / przerwy w podróży i zwolnienie z odpowiedzialności za szkody spowodowane kolizją). Opłata roczna wynosi 95 USD.

 • Bank of America Cash Rewards

  Bank of America Cash Rewards oferuje200 $premii gotówkowej online, jeśli wydasz co najmniej 1000 $ na zakupy w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta. Ta karta zapewnia 3% zwrotu gotówki w wybranej kategorii i 2% zwrotu gotówki w sklepach spożywczych i hurtowniach (do 2500 USD w połączonej kategorii wyboru / sklepie spożywczym / hurtowych kwartalnych zakupach klubowych). Zarób 1% na innych zakupach. Nie ma opłaty rocznej.
 • Jak robić zakupy w Costco bez karty kredytowej VisaJeśli nie masz karty kredytowej Visa, nadal masz wiele opcji płatności. W sklepach akceptowane są karty debetowe inne niż Visa.

  Wszystkie magazyny akceptują również płatności mobilne, takie jak Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay, nawet jeśli masz inną kartę kredytową skonfigurowaną w telefonie.

  Możesz również zapłacić:

  • Karty gotówkowe Costco

  • Czeki osobiste

   Czeki podróżne

   Gotówka

   EBTPodsumowanieCostco oferuje swoim 90 milionom członków różne metody płatności. Ale w sklepie możesz używać tylko karty Visa.

   Karta kredytowa marki Costco zapewnia jedne z najlepszych nagród dla członków Costco. Zaoszczędzisz pieniądze i zbierzesz punkty.

   Aby robić zakupy w Costco bez karty kredytowej Visa, korzystanie z systemu płatności mobilnych, takiego jak Apple Pay, Google Pay lub Samsung Pay, jest bezpieczną i łatwą alternatywą.

   Uwaga: Ta strona internetowa jest możliwa dzięki powiązaniom finansowym z niektórymi produktami i usługami wymienionymi w tej witrynie. Możemy otrzymać odszkodowanie, jeśli robisz zakupy za pośrednictwem linków w naszych treściach. Nie musisz korzystać z naszych linków, ale pomagasz w obsłudze CreditDonkey, jeśli to zrobisz.

   Uwaga redakcyjna: Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia wyrażone w tym artykule należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żadnego wydawcę karty. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem programów partnerskich Reklamodawcy.

   Uwaga redakcyjna: ta zawartość nie jest dostarczana przez Chase. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia wyrażone w tym artykule należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez Chase. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem programów partnerskich Reklamodawcy.

   Uwaga redakcyjna: ta treść nie jest dostarczana przez Bank of America. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia zawarte w tym artykule należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez Bank of America.

   Uwaga redakcyjna: ta treść nie jest dostarczana przez Citi. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia zawarte w tym artykule należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez Citi.

   Zastrzeżenie: Informacje dotyczące karty kredytowej Bank of America® Cash Rewards, Chase Freedom Unlimited® i karty Costco Anywhere Visa® firmy Citi zostały zebrane niezależnie przez CreditDonkey. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani podane przez wydawcę karty.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy