Jak założyć konto bankowe dla młodzieżowej drużyny sportowej lub klubu

17.02.2021
Category: Małych Firm

Młodzieżowe organizacje sportowe w całym kraju, niezależnie od sportu, potrzebują tanich kont czekowych, aby skutecznie prowadzić swoje zespoły. Konto bankowe jest ważne dla młodzieżowej drużyny sportowej, ponieważ jest węzłem finansowym organizacji, które umożliwia zespołom zbieranie płatności, opłacanie wydatków i wiele więcej.

Ważne jest, aby konto bankowe zespołu NIE było osobistym kontem bankowym. Ważne jest, aby nie mieszać pieniędzy zespołu z własnymi, aby istniało wyraźne rozróżnienie własności ze względów podatkowych i zobowiązań. Oto, czego potrzebujesz, aby założyć konto na nazwisko zespołu, a nie nazwisko osoby.

Co jest potrzebne, aby otworzyć konto bankowe zespołu lub klubu

To, czego potrzebujesz, aby otworzyć konto bankowe, zależy od konfiguracji Twojego zespołu lub klubu i zasad każdego banku. Banki muszą gromadzić wiele informacji, aby zapobiegać przestępstwom finansowym i przestrzegać przepisów federalnych.

Jeśli Twoja organizacja jest zarejestrowana , zazwyczaj musisz podać następujące informacje:

Minimalny depozyt

Numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN), a czasem list weryfikacyjny EIN z IRS

2 formularze identyfikacji i numeru ubezpieczenia społecznego dla każdej osoby na koncie

Dokument organizacyjny, taki jak Regulamin

Statut / statut organizacji lub 501 (c) (3) Pismo o statusie non-profit od IRS

Jeśli Twoja organizacja nie ma osobowości prawnej , zostaniesz uznany za stowarzyszenie nieposiadające osobowości prawnej i prawdopodobnie będziesz musiał przedstawić następujące informacje:

Minimalna wpłata

Numer NIP / numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN) zespołu

2 formularze identyfikacji i numeru ubezpieczenia społecznego dla każdej osoby na koncie

Dokument organizacyjny, taki jak Regulamin

Minimalny depozytWiększość banków, z którymi rozmawialiśmy, wymagała minimalnego depozytu w wysokości od 25 do 100 USD, aby otworzyć nowe konto bankowe. W większości przypadków jest to wymagane w momencie zakładania konta, chociaż niektóre banki pozwalają na 30 lub 60 dni na dokonanie pierwszej wpłaty.

Numer NIP / EINIdentyfikator podatkowy, znany również jako numer identyfikacyjny pracownika (EIN) jest wymagany przez banki w celu otwarcia konta dla zespołu lub klubu innego niż Ty osobiście. EIN to niepowtarzalny numer, który identyfikuje organizację w Urzędzie Skarbowym. Aby ubiegać się o numer EIN, należy wypełnić wniosek „SS-4 za pośrednictwem Internal Revenue Service. Możesz poprosić o nadanie numeru EIN w IRS i otrzymać list weryfikacyjny EIN w formacie PDF w ciągu kilku minut. Proces jest łatwy i można go ukończyć online. Uwaga: jeśli nie masz osobowości prawnej, możesz wybrać opcję „Wyświetl dodatkowe typy, w tym organizacje zwolnione z podatku i organizacje rządowe na etapie Identyfikacji.

Identyfikatory i numery ubezpieczenia społecznegoJeśli wybierasz się do lokalnego oddziału, aby założyć konto, każdy członek organizacji, który będzie na koncie, będzie musiał być obecny i mieć przy sobie dwa dokumenty tożsamości. Najczęściej jedna z form identyfikacji będzie wymagała posiadania zdjęcia, na przykład prawa jazdy lub paszportu. Każdy członek musi również znać swój numer ubezpieczenia społecznego, ponieważ będzie to część dokumentacji dotyczącej konta. Skontaktuj się z oddziałem, aby potwierdzić akceptowalne formy dokumentu tożsamości.

Jeśli znajdziesz bank, który chce założyć konto przez telefon, osoba otwierająca konto przez telefon będzie musiała zebrać informacje od innych, którzy będą na koncie. Zazwyczaj informacje te obejmują imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego, datę urodzenia i aktualny adres pocztowy.

Dokument organizacyjny (np. Regulamin)Dokument organizacyjny, taki jak regulamin lub statut organizacji, jest często wymagany jako dowód istnienia organizacji. W dokumencie należy podać nazwę drużyny lub klubu, a także nazwiska funkcjonariuszy, którzy podpiszą rachunek bankowy. Te dokumenty mogą być łatwe do utworzenia i napisane prostym językiem angielskim. Możesz przeczytać więcej o podstawach statutu stowarzyszenia nieposiadających osobowości prawnej i zobaczyć prawdziwy przykład tutaj (uwaga: to nie jest porada prawna). Niektóre banki akceptują dokumenty związane z numerem EIN zamiast dokumentu organizacyjnego.

Dokumenty dla organizacji IncorporatedJeśli Twoja organizacja jest zarejestrowana (tj. Jesteś korporacją lub LLC), prawdopodobnie będziesz musiał przedstawić swój statut (w przypadku korporacji) lub statut organizacji (w przypadku LLC). Jeśli Twoja organizacja ma status 501 (c) (3), prawdopodobnie możesz przedłożyć swój list statusowy IRS Nonprofit Status Letter zamiast lub dodatkowo.

Czego szukać na koncie bankowym swojego klubu

Dobre konto bankowe zespołu powinno mieć niskie opłaty i oferować wszystkie korzyści normalnego konta bankowego, w tym takie funkcje, jak: karta debetowa, bankowość internetowa, czeki i depozyty mobilne.

Ponieważ grupowe rachunki bankowe często należą do „małych firm dla banków, ważne jest, aby przed złożeniem wniosku dokładnie zapoznać się z funkcjami konta bankowego.

Upewnij się, że znajdziesz konto, które pozwoli Ci na dokonywanie wszystkich transakcji, które musisz przetwarzać co miesiąc, ponieważ niektóre konta bankowe mają ograniczenia dotyczące wpłat gotówkowych lub całkowitej liczby transakcji.

Większość banków pobiera niewielką miesięczną opłatę za utrzymanie konta grupowego, ale oferuje zniesienie tej opłaty, jeśli zostaną spełnione określone warunki. Niektóre z tych warunków mogą obejmować utrzymywanie minimalnego miesięcznego salda na koncie lub korzystanie z karty debetowej konta określoną liczbę razy. Może to być trudne dla młodzieżowych drużyn sportowych i klubów booster, ponieważ działalność banków różni się znacznie w miesiącach w sezonie i poza nim. Warto porozmawiać ze swoim bankiem, aby znaleźć najlepszy sposób na uniknięcie tych opłat.

Korzystanie z konta bankowego Twojego zespołu

Po skonfigurowaniu konta bankowego zespołu możesz od razu zacząć odbierać czeki na nazwisko zespołu i wypłacać wydatki z konta zespołu. Zalecamy przeczytanie naszego Przewodnika bycia skarbnikiem sportów młodzieżowych, aby uzyskać więcej informacji na temat utrzymywania budżetu, śledzenia wydatków i wszystkich innych ważnych kroków, aby skutecznie zarządzać pieniędzmi swojego zespołu.

Otwórz konto bankowe online z podstawami

Cyfrowe konto bankowe Groundwork ma wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania finansami swojego zespołu lub klubu. Groundwork pomaga w ustalaniu budżetu na wydatki, śledzeniu składek graczy, akceptowaniu płatności online i śledzeniu wydatków, a wszystko to zintegrowane z cyfrowym kontem bankowym.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy