Co to jest wydobywanie bitcoinów i jak to działa?

17.02.2021
Category: Karty Kredytowe

Czy wiesz, co to jest Bitcoin Mining? Wielu będzie wiedziało, jak kurs bitcoina stopniowo rośnie z dnia na dzień. Każdy, kto ma bitcoiny, jest w nim bogaty.

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, skąd pochodzi bitcoin i jak jest rozpowszechniany, jeśli o tym wiesz, to dobrze, a jeśli nie wiesz, nie bój się, ponieważ dziś chcesz informować ludzi o wydobywaniu bitcoinów w języku hindi i jak to działa?

Widać, że wydobywanie bitcoinów robi obie rzeczy, na przykład dodaje nowe transakcje do łańcucha bloków, a także wypuszcza nowo utworzony Bitcoin. Bitcoin Mining musi przede wszystkim kompilować ostatnie transakcje, przygotowywać bloki i rozwiązywać trudne obliczeniowo łamigłówki.

Pierwszy uczestnik, który rozwiąże to tutaj, daje Puzzle możliwość umieszczenia następnego bloku w BlockChain i odebrania ich nagród. Jako nagrodę otrzymuje Bitcoin, czyli nic innego jak opłaty transakcyjne. Dziś dowiemy się, czym jest wydobywanie bitcoinów i jak to działa. Więc zacznijmy od opóźnienia.


Co to jest Bitcoin Mining:

Co to jest Bitcoin Mining? Może przyszło ci do głowy jak kopalnia złota lub kopalnia złota, z której ludzie kopali złoto. Powiedzmy więc jasno, że tutaj nic takiego nie ma, ale wydobywanie tutaj oznacza coś innego, oto proces, w którym moc obliczeniowa jest używana do przetwarzania transakcji, zabezpieczania sieci, a każdy, kto jest do niej podłączony, jest synchronizowany z tym samym systemem.

Co to jest Bitcoin, jak działa i jak można na nim zarobić?To jest jak centrum danych Bitcoin, ale jest to zdecentralizowany system, który górnicy kontrolują na całym świecie i żaden człowiek nie może go tutaj kontrolować. Nazywa się to systemem zdecentralizowanym, ponieważ jednostka nie może nim sterować. Istnieje również nagroda za przetwarzanie transakcji zamiast kopania (wydobycie złota).

Im szybciej i ilości pracy, która tutaj pracuje, tym więcej otrzymają nagród. Wydobywanie bitcoinów służy nie tylko do tworzenia nowych bitcoinów, ale przyczynia się do innych działań, takich jak wysyłanie bitcoinów z jednego portfela do drugiego, więc wydobywanie bitcoinów będzie kontynuowane nawet po tym, jak mój bitcoin będzie ostatni.

Jak zrobić Bitcoin Mining
:

Jak działa wydobywanie bitcoinów? Być może będzie to kwestia tego, jak działa wydobywanie bitcoinów w języku hindi, chcę wam powiedzieć, że każdy, kto chce zostać górnikiem bitcoinów, może zostać wyspecjalizowanym sprzętem i oprogramowaniem do wydobywania bitcoinów.

Oprogramowanie wydobywcze umożliwia nam przetwarzanie i potwierdzanie transakcji bitcoinów. Ci górnicy pracują, ponieważ jeśli sfinalizują tę transakcję, wkrótce otrzymają opłaty transakcyjne od użytkowników za przetwarzanie transakcji.

Nowa transakcja musi być zawarta w bloku, aby potwierdzić, a także musi dostarczyć matematyczny dowód pracy. Generowanie tego typu dowodu jest bardzo trudne, ponieważ jedynym sposobem na jego wygenerowanie jest potwierdzenie transakcji, w której Twój system wykonuje miliardy obliczeń na sekundę.

W tym celu górnicy muszą wykonać je wszystkie, zanim zostaną zaakceptowani przez ich sieć Block, aby mogli zostać nagrodzeni za swoją pracę w odpowiednim momencie. W miarę jak coraz więcej górników dołącza do sieci, sposób na znalezienie prawidłowego bloku staje się jeszcze trudniejszy i nic innego jak tylko sieć pozostaje 10 minut, aby znaleźć średni blok czasowy.

Dlatego wydobywanie bitcoinów stało się konkurencyjnym biznesem, w którym górnik nie ma kontroli.Górnicy Bitcoin nigdy nie mogą wyłudzić swoich opłat i nagrodzić lub przetworzyć fałszywej transakcji, ponieważ jeśli ktoś zechce to zrobić, spowoduje to uszkodzenie sieci Bitcoin, a węzły Bitcoin odrzucą nieprawidłowy blok, który zawiera dane. Sieć Bitcoin zabezpiecza tę samą akcję, mimo że górnicy bitcoinów są oszukiwani.

Czy Bitcoin Mining Energy Marnuje?

Nie sądzę, aby moc wykorzystywana do wydobywania bitcoinów była marnotrawstwem, ponieważ jeśli system płatności może działać tanio i płynnie przy użyciu energii, całkowicie błędne jest wierzyć, że energia wykorzystywana do wydobywania bitcoinów jest marnotrawstwem.

Jak wszyscy wiemy, przetwarzanie bitcoinów będzie również kosztować pewną usługę, tak jak każda inna usługa płatnicza. Należy zauważyć, że dzisiejsze usługi płatnicze Dor, takie jak banki, karty kredytowe itp., Wymagają bardzo wysokich kosztów usług. A energia, którą wydaje, nie jest przejrzysta i nie można jej zmierzyć, tak jak ma to miejsce w przypadku Bitcoin.

Wydobywanie bitcoinów jest projektowane w ten sposób, w którym specjalistyczny sprzęt przybywa obecnie z nadgodzinami, aby używać małej mocy, ale koszt wydobywania bitcoinów jest zawsze proporcjonalny do popytu. Obecnie trwają nowe badania mające na celu zminimalizowanie tej mocy wydobywczej, aby można było stworzyć energooszczędny system.

W jaki sposób górnictwo chroni Bitcoin?

Wydobywanie tworzy konkurencyjny model podobny do loterii, który uniemożliwia komuś ciągłe dodawanie nowych bloków transakcji do BlockChain. Dzięki temu transakcje bitcoin są bezpieczniejsze, więc nikt nie ma uprawnień do kontrolowania niektórych transakcji Blocka.

Nikt nie może manipulować łańcuchem bloków ani nawet samodzielnie wycofywać transakcji.

Czy potrafisz też wydobywać bitcoiny?

Kiedy Bitcoin zaczął się po raz pierwszy, nie było wielu górników, którzy doprowadzili do nowego wyszukiwania bloku z procesora ich komputera osobistego. Gdy Bitcoin stał się sławny, coraz więcej ludzi zaczęło wydobywać, co jeszcze bardziej utrudnia znalezienie nowego bloku.

Dziś nowy i zaawansowany rynek sprzętu specjalistycznego przeszedł łatwe wydobycie. Potrzeba trochę cierpliwości, by mnie traktować, ale być może będziesz musiał bardzo ciężko pracować, aby stać się bogatym z dnia na dzień.

Ostatnie słowa:

Mam szczerą nadzieję, że przekazałem Ci pełne informacje o tym, czym jest Bitcoin Mining i jak to zrobić, i mam nadzieję, że zrozumiałeś ten nowy Wirtualne Pieniądze Mining

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy