Co to jest pożyczka rolna?

17.02.2021
Category: Który Jest

Pożyczanie pieniędzy na farmę znacznie różni się od pożyczania pieniędzy na dom, w którym można mieszkać. Chociaż nadal zaciągasz „kredyt hipoteczny na zakup gospodarstwa, nie jest to tradycyjna hipoteka, którą otrzymujesz na swój dom. To jest pożyczka dla rolnictwa i wygląda zupełnie inaczej niż tradycyjne pożyczki hipoteczne.

Rolnictwo to ryzykowna sprawa

Pożyczkodawcy rolni są w wyraźnie niekorzystnej sytuacji po prostu ze względu na ryzyko, jakie stwarza rolnictwo. Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na zyski gospodarstwa, w tym:

 • Pogoda
 • Ceny rynkoweŻądanieZdolności rolnikaSzkodnikiChorobyNawadnianieDoświadczenie rolnika decyduje o tym, jak dobrze radzi sobie w rzucanych sytuacjach. Niedoświadczony rolnik może stracić wszystko w wyniku któregokolwiek z tych czynników, podczas gdy doświadczony rolnik może mieć walkę o utrzymanie gospodarstwa przy życiu i produktywności. Chociaż istnieją pożyczki na farmę dla początkujących rolników, pożyczkodawcom znacznie łatwiej jest udzielać pożyczek tym, którzy mają zdolność przetrwania burzy, że tak powiem.

  Na co patrzą pożyczkodawcy

  Podobnie jak w przypadku mieszkaniowych kredytów hipotecznych, kredytodawcy rolni muszą wziąć pod uwagę następujące czynniki:

  • Charakter – Czy rolnik (pożyczkobiorca) ma możliwość spłaty pożyczki? Czy rolnik ma historię płacenia rachunków w terminie? Czy rolnik jest odpowiedzialny finansowo?
  • Zdolność – czy rolnik ma pieniądze na spłatę pożyczki lub zdolność zarabiania pieniędzy na spłatę pożyczki?Kapitał – czy rolnik ma własne pieniądze zainwestowane w gospodarstwo? Bez zainwestowania własnych pieniędzy mogłoby to zwiększyć ryzyko niewypłacalności. Rolnicy, którzy mają żywotny interes w gospodarstwie, z większym prawdopodobieństwem sprawią, że wszystko będzie działać bez względu na to, jak ciężko jest.Zabezpieczenie – co wystawiasz na pożyczkę? Innymi słowy, co otrzyma bank, jeśli nie spłacisz kredytu? Jaka jest wartość rynkowa gospodarstwa i upraw?Warunki – jakie są warunki na rynku rolnym? Czy rolnik ma umiejętności i wiedzę, aby obejść warunki, aby zachować rentowność?Pożyczki dla rolnictwa to coś więcej niż tylko to, czy pożyczkobiorca kwalifikuje się do otrzymania pożyczki. Pożyczkodawca musi spojrzeć w przyszłość i określić, jak prawdopodobnie zrobi to pożyczkobiorca (rolnik). Chociaż pożyczkodawca nie może przewidzieć pogody, obecności chorób ani cen rynkowych, może zobaczyć, jak rolnik zareaguje na każdy z tych warunków, aby określić, jak prawdopodobne jest, że pożyczkobiorca nie wywiąże się ze spłaty.

   Pożyczki dla rolnictwa to połączenie wszystkich tych czynników. Żaden pożyczkodawca nie powinien kłaść nacisku na którykolwiek z warunków, ale raczej patrzeć na obraz jako całość. Jeśli na przykład pożyczkodawca koncentruje się wyłącznie na zabezpieczeniu, oczekuje, że poniesiesz porażkę. Jednak większość pożyczkodawców będzie wymagać posiadania pewnego rodzaju kapitału, więc możesz się tego spodziewać – to tak, jakbyś miał własny interes lub powód do dokonywania płatności.

   Kalkulator pożyczek

   Najnowsze wiadomości

   • Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na hodowlę bydła
   • Najlepsze sposoby radzenia sobie w trudnych czasach w rolnictwieNajlepsze prezenty na Boże Narodzenie dla rolnikaSzukaj

    Kategorie

   • Pożyczki Ag
   • Pożyczki na rolnictwoPoczątkujący rolnicyHodowcy bydłaKredytProdukcja mlekaPożyczki na farmęRolnictwoInformacje o rolnictwiePole uprawneDotacjeWytyczneLeasingProces pożyczkiRolnictwo organiczneDróbPożyczki na ranczoPożyczki USDAPożyczki na winoKontaktPrawny
   • Polityka prywatności
   • Warunki korzystania WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE KREDYTU:

    Kiedy pytasz o pożyczki na tej stronie, nie jest to wniosek o pożyczkę. Po wypełnieniu zapytania dołożymy wszelkich starań, aby dopasować Cię do pożyczkodawcy, który może pomóc Ci w złożeniu wniosku o pożyczkę i przedstawi wymagania dotyczące kwalifikowalności produktu pożyczkowego w Twojej indywidualnej sytuacji.

    Każdy produkt pożyczkowy, który pożyczkodawca może zaoferować, będzie obciążony opłatami lub kosztami, w tym kosztami zamknięcia, punktami początkowymi i / lub opłatami za refinansowanie. W wielu przypadkach opłaty lub koszty mogą sięgać kilku tysięcy dolarów i mogą być należne w momencie udzielenia kredytu hipotecznego.

    Ubiegając się o produkt pożyczkowy, pożyczkodawcy zwykle wymagają podania ważnego numeru ubezpieczenia społecznego i poddania się kontroli kredytowej. Konsumenci, którzy nie posiadają minimalnego dopuszczalnego kredytu wymaganego przez pożyczkodawcę, prawdopodobnie nie zostaną zatwierdzeni do refinansowania kredytu.

    Minimalne ratingi kredytowe mogą się różnić w zależności od pożyczkodawcy i produktu pożyczkowego. W przypadku, gdy nie kwalifikujesz się do ratingu kredytowego na podstawie wymaganego minimalnego ratingu kredytowego, pożyczkodawca może, ale nie musi, przedstawić Ci usługę doradztwa kredytowego lub firmę zajmującą się ulepszaniem zdolności kredytowej, która może, ale nie musi, być w stanie pomóc w poprawie kredyt za opłatą.

    Pytanie o pożyczkę na tej stronie nie jest wnioskiem o pożyczkę. To nie jest oferta pożyczki i nie jesteśmy powiązani z Twoją obecną osobą zajmującą się obsługą kredytów hipotecznych. Po wypełnieniu Twojego zapytania dołożymy wszelkich starań, aby dopasować Cię do pożyczkodawcy lub pożyczkodawców, którzy mogą pomóc Ci w złożeniu oficjalnego wniosku o pożyczkę i przedstawić wymagania dotyczące kwalifikowalności produktów pożyczkowych w Twojej indywidualnej sytuacji.

    Ubiegając się o pożyczkę, pożyczkodawcy zwykle wymagają podania ważnego numeru ubezpieczenia społecznego i poddania się kontroli kredytowej. Konsumenci, którzy nie mają minimalnego akceptowalnego kredytu wymaganego przez pożyczkodawcę, prawdopodobnie nie zostaną zatwierdzeni. Minimalne oceny kredytowe mogą się różnić w zależności od pożyczkodawcy i produktu pożyczkowego. W przypadku, gdy nie kwalifikujesz się do uzyskania ratingu kredytowego w oparciu o wymaganą minimalną zdolność kredytową, pożyczkodawca może, ale nie musi, przedstawić Ci usługę doradztwa kredytowego lub firmę zajmującą się ulepszaniem zdolności kredytowej, która może, ale nie musi, być w stanie pomóc Ci poprawić kredyt za opłatą. Każdy produkt pożyczkowy, który pożyczkodawca może zaoferować, będzie obciążony opłatami lub kosztami, w tym kosztami zamknięcia, punktami początkowymi i / lub opłatami za refinansowanie. W wielu przypadkach opłaty lub koszty mogą wynosić kilka tysięcy dolarów i mogą być należne w momencie udzielenia pożyczki.

    Ta witryna nie jest w żaden sposób powiązana z żadnym źródłem wiadomości ani organizacją rządową i nie jest agencją rządową. Nie jest powiązany z HUD, FHA, VA, FNMA ani GNMA. Ta witryna może zawierać linki stowarzyszone i partnerskie. Ta strona internetowa i firma, która jest jej właścicielem, nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy typograficzne lub fotograficzne. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi warunkami i zasadami, natychmiast opuść tę witrynę. Jeśli podasz swój numer telefonu komórkowego na tej stronie, zgadzasz się na otrzymywanie marketingowych wiadomości tekstowych. Zgoda nie jest wymagana do zakupu. Będziesz otrzymywać do 4 wiadomości miesięcznie. Mogą obowiązywać standardowe opłaty za przesyłanie tekstu i danych. Odpowiedz STOP, aby zatrzymać i POMOC, aby uzyskać pomoc.

    Zawartość tej witryny internetowej jest chronioną prawem autorskim własnością właściciela tej witryny. Wszystkie wyświetlane znaki towarowe, logo i znaki usługowe (łącznie zwane „znakami towarowymi) są zarejestrowanymi i / lub niezarejestrowanymi znakami towarowymi ich właścicieli.

    W przypadku, gdy odkryłeś tę witrynę internetową za pośrednictwem reklamy, taka reklama może składać się ze zdjęć, obrazów, filmów lub innych publicznie dostępnych zasobów. Każdy użyty rzecznik jest pracownikiem reklamodawcy, który jest właścicielem i obsługuje tę witrynę, i nie jest płatnym rzecznikiem ani wpływowym.

    2018 Mortgage.Info nie jest agencją rządową ani pożyczkodawcą. Nie jest powiązany z HUD, FHA, VA, FNMA ani GNMA. Ciężko pracujemy, aby dopasować Cię do lokalnych pożyczkodawców w zakresie kredytu hipotecznego, o który pytasz. To nie jest oferta pożyczki i nie jesteśmy powiązani z Twoją obecną osobą zajmującą się obsługą kredytów hipotecznych.

    NMLS ID # 1237615 | MB # 0928735

    8123 South Interport Blvd. Suite A Englewood, CO 80112

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy