Blog Credit Suite

17.02.2021

Uzyskaj aktualne informacje na temat uzyskiwania kredytów i pożyczek, aby rozwijać swoją firmę

Znakomity! Jak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesjiOpublikowane przez Janet Gershen-Siegel 1 lipca 2020 r

Czy naprawdę możliwe jest rozpoczęcie działalności bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji? Absolutnie! Pandemia lub brak pandemii, jest to możliwe.

Dowiedz się, jak założyć firmę bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesjiCzy wiesz, jak rozpocząć działalność bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji? Pomożemy Ci zbudować kredyt biznesowy, nawet jeśli Twój osobisty kredyt nie jest taki gorący.

Odbywa się to poprzez budowanie kredytu biznesowego.

Budowanie kredytu biznesowego oznacza, że ​​Twoja firma ma szanse, których nigdy nie sądziłeś. Możesz zdobyć zupełnie nowy sprzęt, licytować budynki i pokrywać płace firmy. Możesz to zrobić nawet w trudnych chwilach. Jest to szczególnie przydatne w przedsiębiorstwach wakacyjnych, w których można spędzić kilka miesięcy z niewielką sprzedażą.

Z tego powodu powinieneś naprawdę zająć się rozwojem kredytu biznesowego. Popraw i utrzymuj swoje wyniki, a będziesz miał te możliwości. Nie rób tego i albo nie dostaniesz tych możliwości, albo będą cię kosztować znacznie więcej. I żaden właściciel małej firmy tego nie chce.

Musisz zrozumieć, co wpływa na kredyt firmy, zanim będziesz mógł go ulepszyć.

Jak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji: długość historii kredytowej ma znaczenie

Zasadniczo jest to czas, przez jaki Twoja firma korzysta z kredytu firmowego. Nie trzeba dodawać, że nowsze firmy będą miały krótką historię kredytową. Chociaż nie możesz zbyt wiele z tym zrobić, nie stresuj się.

Agencje sporządzające sprawozdania kredytowe sprawdzą również Twoją osobistą zdolność kredytową i historię Twoich płatności. Jeśli Twój własny kredyt osobisty jest doskonały, a szczególnie jeśli masz dość długą historię kredytową, Twój osobisty kredyt może przyjść na ratunek Twojej firmie. Oznacza to, że nie tak dawno dostałeś swoją pierwszą kartę kredytową.

Oczywiście odwrotność jest również słuszna. Jeśli więc Twoja osobista historia kredytowa jest słaba, wpłynie to na wyniki Twojej firmy, dopóki Twoja firma i kredyt konsumencki nie zostaną rozdzielone.

Jak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji: Twoja historia płatności jest ważna

Opóźnione spłaty wpłyną na zdolność kredytową Twojej firmy na dobre siedem lat. Jeśli spłacasz długi swojej małej firmy (i osobiste) tak szybko, jak to możliwe i możliwie najpełniej, możesz dokonać bardzo realnej różnicy, jeśli chodzi o Twoje wyniki kredytowe. Pamiętaj, aby płacić zgodnie z harmonogramem, a odczujesz korzyści wynikające z szybkości.

Jak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji: Twój osobisty kredyt może wpłynąć na Twój kredyt biznesowy

Masz zły rok biznesowy? Wtedy może to skończyć się na Twojej osobistej ocenie kredytowej. A jeśli Twoja mała firma nie istnieje zbyt długo, wpłynie to bezpośrednio na kredyt biznesowy.

Jak to naprawić? Budując kredyt biznesowy.

Jak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy i złego kredytu w czasie recesji: zbuduj kredyt dla biznesu

Kredyt biznesowy to kredyt wystawiony na nazwisko małej firmy. Nie łączy się z osobistym kredytem właściciela, nawet jeśli właściciel jest jedynym właścicielem i samotnym pracownikiem małej firmy. To naprawdę najlepsza metoda na rozpoczęcie działalności bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji.

W związku z tym biznesowe i osobiste oceny kredytowe właściciela firmy mogą być bardzo różne.

KorzyściZe względu na to, że kredyt dla małych firm jest niezależny od osoby fizycznej, pomaga chronić majątek prywatny przedsiębiorcy w przypadku postępowania sądowego lub upadłości przedsiębiorstwa.

Ponadto, mając dwie oddzielne oceny kredytowe, właściciel firmy może otrzymać dwie oddzielne karty od tego samego dostawcy. To skutecznie podwaja siłę nabywczą.

Kolejną zaletą jest to, że mogą to zrobić nawet start-upy. Wizyta w banku w celu uzyskania kredytu biznesowego może być formułą na frustrację. Ale budowanie kredytu dla małych firm, jeśli zostanie przeprowadzone we właściwy sposób, jest planem na sukces.

Indywidualne oceny kredytowe zależą od płatności, ale także od dodatkowych czynników, takich jak procent wykorzystania kredytu.

Ale jeśli chodzi o kredyt firmy, wyniki w rzeczywistości zależą tylko od tego, czy mała firma terminowo opłaca swoje faktury.

Dowiedz się więcej tutaj i zacznij budować kredyt biznesowy powiązany z numerem EIN Twojej firmy, a nie numerem SSN. Zdobądź pieniądze nawet w czasie recesji!

Proces

Zwiększanie kredytu firmowego jest procesem i nie następuje automatycznie. Firma musi aktywnie pracować nad rozwojem kredytu firmowego.

Niemniej jednak można to zrobić łatwo i szybko i jest znacznie bardziej wydajne niż opracowywanie indywidualnych ocen kredytowych.

Sprzedawcy są dużym aspektem tego procesu.

Wykonywanie czynności poza kolejnością spowoduje powtarzające się odmowy. Nikt nie może zacząć od góry z kredytem biznesowym. Na przykład nie możesz zacząć od kredytu detalicznego lub gotówkowego w swoim banku. Jeśli to zrobisz, otrzymasz odmowę w 100% przypadków.

Finansowanie biznesuFirma musi być finansowana przez instytucje pożyczkowe i kupców.

Dlatego firma będzie potrzebować profesjonalnie wyglądającej witryny internetowej i adresu e-mail. I musi mieć hosting witryn kupiony od sprzedawcy, takiego jak GoDaddy.

Ponadto firmowe numery telefonów i faksów muszą znajdować się na liście ListYourself.net.

Ponadto numer telefonu służbowego powinien być bezpłatny (centrala 800 lub podobne).

Mała firma będzie również potrzebować konta bankowego przeznaczonego wyłącznie dla niej i musi mieć wszystkie licencje niezbędne do prowadzenia działalności.

LicencjeWszystkie te licencje muszą mieć identyczną, odpowiednią nazwę małej firmy. Muszą mieć ten sam adres i numery telefonów małej firmy.

Należy więc pamiętać, że oznacza to nie tylko licencje państwowe, ale być może także licencje miejskie.

Radzenie sobie z IRSOdwiedź witrynę internetową Internal Revenue Service i uzyskaj numer EIN dla małej firmy. Są całkowicie bezpłatne. Wybierz podmiot gospodarczy, taki jak korporacja, LLC itp.

Firma może zacząć jako jednoosobowa firma. Ale prawdopodobnie będą chcieli przejść do czegoś w rodzaju korporacji lub LLC.

Ma to na celu zmniejszenie ryzyka. I to zmaksymalizuje korzyści podatkowe.

Podmiot gospodarczy będzie miał znaczenie, jeśli chodzi o zobowiązania podatkowe i odpowiedzialność w przypadku sporów sądowych. Przedsiębiorstwo jednoosobowe oznacza przedsiębiorcę, jeśli chodzi o zobowiązania i zobowiązania podatkowe. Nikt inny nie jest odpowiedzialny.

Wyłączni właściciele zwracają uwagęJeśli prowadzisz firmę jako jednoosobowa firma, to przynajmniej upewnij się, że wystąpisz o administratora DBA. To jest status „robienia interesów jako.

Jeśli tego nie zrobisz, Twoje imię i nazwisko jest takie samo jak nazwa firmy. W konsekwencji możesz być bezpośrednio odpowiedzialny za wszystkie zobowiązania finansowe małych firm.

Ponadto, według IRS, przy użyciu tej struktury istnieje 1 do 7 szans na audyt IRS. W przypadku korporacji istnieje możliwość 1 na 50! Unikaj nieporozumień i jednocześnie znacznie zmniejsz szanse na audyt IRS.

Rozpoczęcie procesu raportowania kredytu biznesowegoZacznij od strony internetowej D&B i uzyskaj bezpłatny numer DUNS. Numer DUNS to sposób, w jaki D&B wprowadza firmę do swojego systemu, aby uzyskać wynik PAYDEX. Jeśli nie ma numeru DUNS, nie ma rekordu ani wyniku PAYDEX.

Po wejściu do systemu D&B przeszukaj witryny Equifax i Experian w poszukiwaniu firmy. Możesz to zrobić pod adresem www.creditsuite.com/reports. Jeśli jest z nimi zapis, sprawdź go pod kątem poprawności i kompletności. Jeśli nie ma z nimi rekordów, przejdź do następnego kroku w procesie.

W ten sposób Experian i Equifax będą mieli coś do przekazania.

Kredyt sprzedawcyNajpierw należy zbudować linie handlowe, które raportują. Nazywa się to również kredytem sprzedawcy. Wtedy będziesz mieć ustalony profil kredytowy i uzyskasz zdolność kredytową firmy.

A mając ustalony profil kredytowy i punktację biznesową, możesz zacząć otrzymywać kredyt detaliczny i gotówkowy.

Tego rodzaju rachunki zwykle dotyczą rzeczy kupowanych przez cały czas. Na przykład materiały marketingowe, pudełka wysyłkowe, odzież robocza do użytku na zewnątrz, atrament i toner oraz meble biurowe.

Ale po pierwsze, czym jest kredyt kupiecki? Te linie handlowe to emitenci kredytów, którzy udzielą ci kredytu startowego, gdy go nie masz. Terminy są zwykle 30 netto, zamiast obrotowe.

Tak więc, jeśli uzyskasz zgodę na kredyt sprzedawcy w wysokości 1000 USD i wykorzystasz go w całości, będziesz musiał zwrócić te pieniądze w określonym terminie, na przykład w ciągu 30 dni na koncie Net 30.

DetaleKonta netto 30 muszą zostać w pełni opłacone w ciągu 30 dni. 60 kont musi zostać w pełni opłaconych w ciągu 60 dni. W przeciwieństwie do rachunków odnawialnych masz określony czas, w którym musisz spłacić pożyczone środki lub wykorzystany kredyt.

Aby prawidłowo uruchomić profil kredytowy firmy, należy uzyskać zgodę na konta dostawców, które podlegają agencjom raportującym kredyt biznesowy. Gdy to zrobisz, możesz wykorzystać kredyt.

Następnie spłać wykorzystaną kwotę, a konto zostanie zgłoszone do Dun & Bradstreet, Experian lub Equifax.

Kredyt dostawcy – to pomagaNie każdy sprzedawca może pomóc w taki sam sposób, jak prawdziwy kredyt startowy. Są to dostawcy, którzy udzielą zgody bez żadnego wysiłku. Potrzebujesz ich również do raportowania do jednej lub więcej z trzech największych agencji ratingowych: Dun & Bradstreet, Equifax i Experian.

Jest to niezbędne do rozpoczęcia działalności bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji.

Chcesz, aby 3 z nich przeszły do ​​następnego kroku, czyli kredytu detalicznego.

Dowiedz się więcej tutaj i zacznij budować kredyt biznesowy powiązany z numerem EIN Twojej firmy, a nie numerem SSN. Zdobądź pieniądze nawet w czasie recesji!

Konta, które się nie zgłaszają

Pomocne mogą być również niezgłaszające się podmioty handlowe. Chociaż chcesz, aby konta handlowe zgłaszały się przynajmniej do jednej z agencji ratingowych, konto handlowe, które nie zgłasza, może jednak mieć pewną wartość.

Zawsze możesz poprosić rachunki niezgłaszające o odniesienia handlowe. Dodatkowo wszelkiego rodzaju konta kredytowe powinny pomóc w lepszym wyrównywaniu wydatków biznesowych, dzięki czemu planowanie finansowe będzie mniej skomplikowane. Są to firmy takie jak PayPal Credit, T-Mobile i Best Buy.

Kredyt detalicznyGdy istnieją co najmniej 3 rachunki handlowe dostawców zgłaszane do co najmniej jednej z agencji ratingowych, przejdź do kredytu detalicznego. Są to firmy, do których należą Office Depot i Staples.

Po prostu użyj swojego numeru PESEL i daty urodzenia w tych zgłoszeniach do celów weryfikacji. W przypadku kontroli i gwarancji kredytowych we wnioskach kredytowych należy używać numeru EIN firmy.

Kredyt flotyCzy jest więcej raportów dotyczących kont? Następnie przejdź na kredyt floty. To są firmy takie jak BP i Conoco. Skorzystaj z tego kredytu na zakup paliwa oraz naprawę i opiekę nad pojazdami. Po prostu użyj swojego numeru PESEL i daty urodzenia w tych zgłoszeniach do celów weryfikacji. W przypadku sprawdzania zdolności kredytowej i gwarancji należy składać wnioski, używając numeru EIN małej firmy.

Dowiedz się więcej tutaj i zacznij budować kredyt biznesowy powiązany z numerem EIN Twojej firmy, a nie numerem SSN. Zdobądź pieniądze nawet w czasie recesji!

Kredyt gotówkowy

Czy rozsądnie obchodziłeś się z kredytem, ​​który zdobyłeś do tego momentu? Następnie przejdź do bardziej uniwersalnego kredytu gotówkowego. Są to firmy takie jak Visa i MasterCard. Po prostu użyj swojego numeru PESEL i daty urodzenia w tych zgłoszeniach do celów weryfikacji. W przypadku sprawdzania zdolności kredytowej i gwarancji użyj zamiast tego numeru EIN.

Są to często karty kredytowe MasterCard. Jeśli masz więcej raportów dotyczących kont handlowych, są one wykonalne.

Monitoruj kredyt biznesowyDowiedz się, co się dzieje z Twoim kredytem. Upewnij się, że zostaniesz zgłoszony i jak najszybciej usuń wszelkie nieścisłości. Nabierz nawyku sprawdzania raportów kredytowych. Poznaj szczegóły, a nie tylko wyniki.

Zaktualizuj swój rekordZaktualizuj dane, jeśli są błędy lub informacje są niekompletne. W D&B możesz to zrobić pod adresem: https://iupdate.dnb.com/iUpdate/viewiUpdateHome.htm. W przypadku firmy Experian przejdź tutaj: www.experian.com/small-business/business-credit-information.jsp. A w przypadku Equifax przejdź tutaj: www.equifax.com/business/small-business.

Napraw swój kredyt biznesowyWięc po co to całe monitorowanie? Ma na celu zakwestionowanie wszelkich błędów w twoich rekordach. Błędy w raportach kredytowych można naprawić. Jednak agencje ratingowe często chcą, abyś kwestionował w określony sposób.

Pobierz raport PAYDEX swojej firmy pod adresem: www.dnb.com/about-us/our-data.html. Pobierz raport Experian swojej firmy pod adresem: www.businesscreditfacts.com/pdp.aspx?pg=SearchForm. I uzyskaj raport dotyczący kredytu biznesowego Equifax pod adresem: www.equifax.com/business/credit-information.

Sprzeczanie sięKwestionowanie błędów w raporcie kredytowym zwykle oznacza, że ​​wysyłasz list w formie papierowej z duplikatami wszelkich dowodów wpłaty. Są to dokumenty takie jak pokwitowania i anulowane czeki. Nigdy nie wysyłaj oryginalnych kopii. Zawsze wysyłaj kopie i zachowaj oryginały.

Naprawianie nieścisłości w raportach kredytowych oznacza również szczegółowe wyszczególnienie wszelkich kwestionowanych opłat. Postaraj się, aby list sporu był jak najbardziej jasny. Opisz problemy z raportem. Skorzystaj z listu poleconego, aby mieć dowód, że spór został przez Ciebie wysłany.

Kwestionuj raport Equifax dotyczący swojego lub Twojej małej firmy, postępując zgodnie ze wskazówkami podanymi tutaj: www.equifax.com/small-business-faqs/#Dispute-FAQs.

Możesz zakwestionować nieścisłości w raporcie Experian swoim lub Twojej firmy, postępując zgodnie ze wskazówkami tutaj: www.experian.com/small-business/business-credit-information.jsp.

Numer telefonu działu obsługi klienta PAYDEX firmy D&B znajduje się tutaj: www.dandb.com/glossary/paydex.

Słowo o budowaniu kredytu biznesowegoZawsze rozsądnie korzystaj z kredytu! Nigdy nie pożyczaj więcej niż możesz spłacić. Monitoruj salda i terminy płatności. Płacenie w odpowiednim czasie i w pełni zrobi więcej, aby podnieść wyniki kredytowe biznesu niż cokolwiek innego.

Ustanowienie kredytu dla małej firmy się opłaca. Doskonałe wyniki kredytowe dla firm pomagają firmie uzyskać pożyczki. Twój pożyczkodawca wie, że firma może spłacić swoje zobowiązania finansowe. Rozumieją, że biznes jest prawdziwy.

Numer EIN małej firmy łączy się z najlepszymi wynikami, a pożyczkodawcy nie będą musieli prosić o osobistą gwarancję.

Kredyt biznesowy to atut, który może pomóc Twojej małej firmie przez wiele lat. Dowiedz się więcej tutaj i zacznij zwiększać kredyt dla firmy.

Jak założyć firmę bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji: szukasz pomysłów?

Bylibyśmy niedbali, gdybyśmy nie przedstawili Ci żadnych pomysłów biznesowych! Oto siedem wspaniałych z Shopify, które pokochaliśmy .

Jak założyć firmę bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji: na wynos

Kiedy już zrozumiesz, co wpływa na zdolność kredytową małej firmy, jesteś o wiele bliżej stworzenia lepszego kredytu biznesowego, który pomoże Ci nauczyć się, jak rozpocząć działalność bez pieniędzy i złych kredytów w czasie recesji. Nie pozwól, aby COVID-19 Cię przygnębił.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy