Atal wprowadził sluzace do sprzedaży 162 lokale po II wieży Atal Towers we Wrocławiu

Atal wprowadził sluzace do sprzedaży 162 lokale po II wieży Atal Towers we Wrocławiu
Category: gielda
Author:
27 lipca, 2020

Atal wprowadził do propozycji kolejne 154 mieszkania i 8 szynków usługowych przy inwestycji Atal Towers we Wrocławiu, podała spółka. Przy styczniu Atal planuje rozpoczęcie kolejnej inwestycji w tym mieście.

„Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań zlokalizowanych po drugiej wieży Atal Towers II, usytuowanej na zachód od czolowej. Znajdą się tam 154 lokale na temat układach od momentu 1 do 4 apartamentów. Układy obejmują od kawalerek o metrażu od 33, 87 m2 po apartamenty o przesrtrzeni do 129, 06 mkw.. (… ) W tej części lokaty jest jedenastu lokali usługowych” – odczytujemy w komunikacie.

Kompleks hipoteczny Atal Towers składać się będzie z dwóch etapów. W pierwszej części lokaty powstanie wygodny budynek, który od strony Odry będzie posiadał sześć pięter, z kolei od witryny ulicy Sikorskiego jedno wraz z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W tym obiekcie znajdzie się 159 lokali o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. Przy drugim etapie inwestycji powstaną dwie osiemnastopiętrowe wieże (61, 3 m i 59, 7 m), połączone wspólną częścią parterową. Łącznie przy Atal Towers II znajdą się 292 mieszkania, przypomina spółka.

„Mimo, że najwięcej nabywców we Wrocławiu znajdują osiedla ukończone, to w dotychczas proponowanych etapach Atal Towers lokali sprzedanych lub zarezerwowanych jest już ponad 50%. To dobra prognoza przed zapoczatkowaniem do propozycje drugiej wieży” – powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

W aktualnej ofercie firmy deweloperskiej we Wrocławiu, oprócz kompleksu Atal Towers w sprzedaży są także mieszkania po obu etapach osiedla Oldschoolowa Odra Residence oraz w osiedlu Dmowskiego 19. Ciagle można nabywać lokale przy już zakończonych projektach – Zielone Wojszyce Apartamenty, Dyrekcyjna 33 Apartamenty oraz w Osiedlu Mieszczańskim II. Przy styczniu projektowane jest inwestycja sprzedaży w nowej inwestycji we Wrocławiu, podsumowano przy komunikacie.

W marcu ub. r. Atal wprowadził do sprzedaży Jak i równiez etap inwestycji Atal Towers, obejmujący 159 mieszkań, a w pod koniec lata II etap na 138 mieszkań (w pierwszej wieży).

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, poszczególnych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miejscowosci w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW przy czerwcu 2015 r. Przy 2014 r. miała 447, 71 mln zł skonsolidowanych przychodów.