15 praktycznych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin w 2020 roku

17.02.2021

Więc chcesz dostać w swoje ręce trochę darmowego bitcoina, co? Być może słyszałeś już o tym, jak możesz zarabiać pieniądze za pomocą bitcoinów, magicznych pieniędzy internetowych i waluty cyfrowej, którą można handlować lub używać do robienia zakupów. Te cyfrowe pieniądze wykorzystują szyfrowanie, aby przeprowadzać bezpieczne transakcje natychmiast z dowolnego miejsca na świecie. Nie podlega regulacjom żadnego banku, rządu ani Rezerwy Federalnej, ta otwarta sieć jest zarządzana przez samych użytkowników i inwestorów. Oto nasz przewodnik po zarabianiu prawdziwych pieniędzy za pomocą bitcoinów w 2020 roku.

Wbrew powszechnej wiedzy zdobycie bitcoinów jest łatwe, istnieje wiele sposobów zarabiania bitcoinów online – niektóre są bardziej popularne niż inne. Istnieją metody wymagające minimalnego wysiłku przy minimalnym zysku, a inne bardziej dochodowe, które wymagają większej wiedzy w tej branży.

Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej znanych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą bitcoinów.

1. Wydobywanie bitcoinów

Nie, nie musisz podnosić się, aby zdobyć bitcoiny. W każdym razie nie w tym sensie.

Dlaczego więc nazywasz to wydobyciem? Podobnie jak w przypadku kopaczy złota, kopacze bitcoinów muszą wydobywać złoto, w tym przypadku bitcoiny na powierzchnię.

Czy odważyłeś się zapytać, jak? Podczas gdy pieniądz papierowy ma rząd, który je drukuje i rozprowadza, Bitcoin ma górników, którzy używają specjalnego oprogramowania do rozwiązywania problemów matematycznych i otrzymują w zamian bitcoiny. To właśnie ten system sprawia, że ​​sieć Bitcoin się kręci.

Wydobywanie bitcoinów było kiedyś stosunkowo proste, a najwcześniejsi górnicy byli w stanie wydobywać tysiące bitcoinów za pomocą swoich domowych komputerów. Jednak na dzisiejszym bardzo konkurencyjnym i niestabilnym rynku górnicy kupują drogie części komputerowe, do których klient z głównych ulic ma niewielki dostęp, potrzebne do większej mocy obliczeniowej w celu wydobycia trudniejszych algorytmów. Ponieważ jest to wyścig, który może szybciej rozwiązywać bloki, górnicy łączą siły w tak zwanych pulach wydobywczych, w których łączą swoją moc obliczeniową, aby najpierw rozwiązać każdą transakcję. Nagroda pochodzi głównie z opłat kilku górników i jest następnie dzielona przez członków puli.

Ten film pomaga wizualnie wyjaśnić proces wydobywania bitcoinów:

Pamiętaj, że wydobywanie bitcoinów nie jest tak opłacalne jak kiedyś, a wielu twierdzi, że jest to koniec dochodowego wydobywania.

Stawia nowym górnikom nowe wyzwania, a także wyjątkowe możliwości wejścia na rynek, gdy wszyscy inni odchodzą, a wtedy cena bitcoina wzrośnie. Wszystko zależy od umiejętności analizy rynku i prawidłowego przewidywania przyszłych zmian.

2. Krany Bitcoin

Jeśli nie masz nic przeciwko spojrzeniu na kilka reklam i udzieleniu odpowiedzi na ankiety, możesz odwiedzić witrynę z kranami bitcoin. Generalnie strony te generują przychody z reklam umieszczanych na ich stronach. Ci, którzy odwiedzą ich witrynę i odpowiedzą na krótkie pytania lub captcha, otrzymają zapłatę z niewielkiej części ich przychodów.

3. Witryny internetowe typu „Pay To Click (PTC)

Istnieje kilka witryn internetowych, które będą płacić w bitcoinach, jeśli obejrzysz reklamę lub klikniesz na określoną stronę zawierającą reklamy. Jeśli jesteś odporny na reklamy i chcesz szybko zarobić kryptowalutę – może to być dobry pomysł. Pamiętaj, że zarobienie jakichkolwiek znaczących pieniędzy to nadal bardzo ciężka praca i dość żmudne zadanie. BTC4ADS płaci około 100 satoshi (0,00000100 ฿), a Coinadder płaci około 25 satoshi za kliknięcie.

4. Wykonywanie mikro prac

Podobnie jak Microworkers i Cloudfactory, które płacą niewielką opłatę za wykonanie bardzo prostych zadań, takich jak oglądanie filmu na YouTube lub wypełnianie czyjejś ankiety, istnieje kilka mikro witryn roboczych, które będą płacić w bitcoinach. Bitcoinget jest głównym graczem na tym rynku, który zapłaci około 20000 satoshi za zadanie, podczas gdy jest kilka innych, takich jak Cointasker, które wypłacą ci nieco mniejszą kwotę.

5. Pisanie o bitcoinie

Ogólnie rzecz biorąc, kryptowaluta to nowa nisza i brakuje pisarzy, którzy naprawdę znają tę niszę. Oznacza to, że rynek jest zalewany początkującymi copywriterami, którzy po prostu zmieniają treść, która przyczynia się do pogorszenia jakości. Jeśli jednak naprawdę znasz tę niszę i masz przyzwoite umiejętności pisania, możesz faktycznie zarabiać pieniądze.

CCN, Blockchain Aliens to jedne z kilku stron internetowych, które płacą Ci za pisanie o bitcoinie. Możesz również znaleźć wiele powiązanych stron internetowych z ofertami pracy, takich jak Upwork i freelancer.com

6. Pomagaj innym, otrzymuj napiwki w bitcoinach

Możesz również otrzymać napiwek w bitcoinie, pomagając innym ludziom. Jedną z najbardziej godnych uwagi platform do tego celu jest bitfortip, który wskazuje bitcoin jako zachętę do pomagania ludziom. Bitcoin to nowa technologia i są ludzie, którzy są jej naprawdę pasjonatami i są podekscytowani tym, co należy robić, więc takie zachęty pomagają budować pozytywną atmosferę w społeczności, a także pomagają ludziom rozwiązywać ich problemy.

7. Hazardowe bitcoiny

Chociaż nie jest to nikomu wskazane, jeśli jesteś wystarczająco samoświadomy, rynek gier hazardowych Bitcoin może nadal być dobrym źródłem dochodu. Podobnie jak w przypadku każdej formy hazardu, ludzie generalnie zawsze przegrywają, a kasyna zawsze wygrywają, ale ponieważ hazard bitcoin jest bardzo mało słyszany o tym terminie, możesz otrzymać ogromny bonus za dołączenie lub nawet kilka rund stawki na początek. Strony takie jak Bitstarz i mbit są głównymi graczami w branży hazardowej Crypto.

8. Kupowanie i posiadanie

Zacznij od stworzenia portfela, aby zabezpieczyć swoje bitcoiny. Jest wiele miejsc, w których możesz to zrobić. Na przykład Paxful zapewnia bezpłatny portfel cyfrowy za każdym razem, gdy zakładasz konto. To najłatwiejszy sposób, jeśli planujesz kupować i trzymać bitcoiny. Upewnij się, że witryna, z której korzystasz, jest bezpieczna i niezawodna.

Inwestowanie w Bitcoin to gra czekająca na wzrost jego wartości. Dzięki temu możesz zdecydować, kiedy jest dobry moment na kupno lub sprzedaż. Jest kilka czynników, które wpływają na to, jak wyceniany jest bitcoin i nigdy nie wiadomo, co wywoła kolejną bessę.

„Hodl, termin określający społeczność Bitcoinów, gdy trzymają swoje monety z przekonaniem, że pewnego dnia ich moneta przyniesie zyski. Slangowe słowo zyskało backronim „Hold On for Dear Life w przestrzeni kryptowalut.

Pamiętaj, że ta metoda może być trudna, więc nie korzystaj z niczyich rad na jej temat. Zbadaj i dowiedz się o Bitcoinie i podejmij własne wnioski.

9. Prowadzenie kampanii sygnatur na forum Bitcoin Talk

Bitcointalk to jedno z najstarszych forów bitcoinowych założonych przez samego Satoshi Nakamoto. Jest to prawdopodobnie najpopularniejsze forum w sferze kryptowalut i używane przez miliony ludzi. Jeśli jesteś zagorzałym zwolennikiem forum i zdobyłeś pewien autorytet dzięki konsekwentnemu publikowaniu, twoje posty bitcointalk będą miały podpis sponsorowany i będziesz otrzymywać wynagrodzenie od sponsorów za każdy post, który umieścisz na forum.

Według Steemit, możesz łatwo zarobić trochę monety, robiąc proste posty na forum – na przykład pełny członek może zarobić 0,0003 BTC za post

10. Handel BitcoinamiIstnieje potencjał do zarobienia dużych pieniędzy na handlu bitcoinami. W przeciwieństwie do kupowania i trzymania, handel bitcoinami oznacza kupowanie po niskiej cenie i odsprzedawanie ich po wyższej cenie. Wymaga to praktyki i znajomości rynku i do pewnego stopnia kryształowej kuli. Biorąc pod uwagę, że rynek kryptowalut jest niezwykle zmienny, ta metoda może być bardzo ryzykowna.

W Arbitrage są pieniądzeZmienny charakter rynku stwarza jednak możliwości arbitrażu. Arbitraż – zgodnie z Investopedią polega na jednoczesnym kupowaniu i sprzedawaniu papierów wartościowych, waluty lub towarów na różnych rynkach lub w formie instrumentów pochodnych w celu skorzystania z różnych cen dla tego samego aktywa.

Istnieje kilka powodów, dla których ma miejsce arbitraż bitcoin, wymagania rynku, różnica w jakości rynków i różnorodność zachowań klientów, aby wymienić tylko kilka. Jeśli masz dobrą znajomość rynku i możesz obserwować wiele giełd obejmujących wiele krajów, istnieje duża szansa na osiągnięcie dużej marży zysku.

Jeśli masz przynajmniej jakąś wiedzę techniczną, możesz również skorzystać z botów arbitrażowych.

Handel dzienny ma dobrą marżę zysku, jeśli jest wykonywany poprawnieChociaż bitcoin staje się mniej zmienny z dnia na dzień, nie powinniśmy zapominać, że jego adaptacja jest jeszcze wczesna i już w kwietniu 2018 r. Występowały wahania cen przekraczające 3% w ciągu jednej minuty. ale także niższe nagrody, chyba że dużo inwestujesz. Ale jeśli jesteś przygotowany do badania rynku bitcoinów i ogólnych zasad ekonomii, możesz wymyślić własne strategie, aby czerpać zyski z handlu dziennego bez zbytniego poświęcania.

11. Akceptacja Bitcoin jako środka płatniczego

W końcu Bitcoin to cyfrowa waluta. Dlaczego więc nie sprzedawać towarów lub usług w zamian za bitcoiny. Daje Ci to swobodę sprzedawania czegokolwiek komukolwiek bez przechodzenia przez żadne banki lub instytucje finansowe, które mogą Ci to uniemożliwić. Jeśli już sprzedajesz, dlaczego nie przyjąć bitcoina jako płatności. W rzeczywistości istnieje ogromna lista firm, które akceptują bitcoiny.

Oto kilka sposobów na zarabianie pieniędzy za pomocą bitcoinów. Jeśli zdecydujesz się wydobywać lub inwestować, ważne jest, aby przeprowadzić jak najwięcej badań i być przygotowanym na wszystkie możliwe wyniki.

12. Pożyczanie bitcoinów

Zdecentralizowany charakter bitcoinów i innych kryptowalut ułatwia dokonywanie transakcji bez konieczności weryfikacji ich przez władze. W takim przypadku możesz również pożyczyć bitcoiny potencjalnym pożyczkobiorcom po określonej stopie procentowej. Jest to również bardzo dobra alternatywa dla „hodowania, ponieważ w rzeczywistości wykorzystujesz bogactwo, zamiast go trzymać w spokoju, a to jest lepsze dla całej gospodarki. Kilka platform pożyczkowych, takich jak Unchained Capital, Bitbond i BTCpop, umożliwia pożyczanie bitcoinów ze stopą procentową do 15%.

Pamiętaj, że to wciąż nowy rynek i są oszuści, którzy mogą próbować cię oszukać. Dokonując inwestycji, zawsze wybieraj godne zaufania platformy i pożyczki.

13. Handel binarny z bitcoinem

Transakcje binarne istnieją w świecie finansów od bardzo dawna i nie zajęło im wystarczająco dużo czasu, aby ten plan finansowy migrował do świata kryptowalut. Binarny – jak sama nazwa wskazuje, ma tylko dwie opcje, trader kupuje opcję, aw momencie wygaśnięcia inwestor albo jest „w pieniądzu, albo „nie ma pieniędzy. W swojej prawdziwej istocie nie jest daleko od hazardu czy rosyjskiej ruletki.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainwestować w opcję. Powiedzmy, że istnieją dwie opcje inwestowania – przy cenie bitcoina wynoszącej 3000 USD teraz (o 10 rano) możesz zainwestować w cenę powyżej 3000 USD do 18:00 lub cenę poniżej 3000 USD do 18:00. Jeśli o godzinie 17:00 bitcoin jest rzeczywiście wyższy niż 3000 USD, zarabiasz pewien procent wypłaty z inwestycji, jeśli jest niższy, tracisz inwestycję. Inną opcją jest „put, jeśli uważasz, że cena BTC spadnie. Jeśli cena w momencie wygaśnięcia jest niższa niż cena pierwotna, otrzymasz wypłatę opcji.

Ten YouTuber wyjaśnia handel binarny z przewodnikiem handlu w czasie rzeczywistym:

Pamiętaj o tym, że jest to zwykły hazard i nie ma nic wspólnego z zawiłościami bitcoina lub innych kryptowalut w jakikolwiek sposób. Niemniej jednak jest to nadal sposób na zarabianie pieniędzy za pomocą bitcoinów, chociaż jest to wysoce niewskazane.

14. Zarabiaj pieniądze z partnerami Bitcoin

Marketing afiliacyjny działa, gdy generujesz potencjalnych klientów dla produktu lub usługi, a organizacja oferująca produkt lub usługę płaci określoną prowizję za przyciągnięcie potencjalnych konsumentów, którzy w innym przypadku nie byliby zainteresowani.

Zwykle te 3 kroki pozwalają na założenie własnej firmy stowarzyszonej w celu uzyskania pasywnego dochodu:

 1. Zarejestruj się w programie partnerskim jako marketingowiec afiliacyjny.
 2. Gdy zostaniesz zaakceptowany jako marketer, otrzymasz unikalny adres URL, który zawiera link do ich produktu lub usługi, ale ma również unikalny identyfikator, co oznacza, że ​​rejestrują oni, kto je tam wysłał.Następnie udostępniasz ten link na dowolnej platformie internetowej lub platformie mediów społecznościowych (Witryna internetowa, Facebook, Twitter itp.). Kiedy ktoś odwiedza witrynę za pośrednictwem Twojego łącza i dokonuje zakupu, otrzymujesz określony procent opłaty stowarzyszeniowej.W Paxful mamy również niesamowity program partnerski, w którym otrzymujesz 50% opłaty depozytowej bitcoin od swojego bezpośredniego partnera i 10% opłaty depozytowej od podmiotów stowarzyszonych utworzonych przez twoich partnerów.

  15. Bycie węzłem głównym

  Bitcoin jest zwykle używany jako termin ogólny dla wszystkich kryptowalut i chociaż eksperci twierdzą, że zwrot z bycia węzłem głównym bitcoin nie jest aż tak opłacalny, nadal możesz służyć jako węzeł główny dla kilku innych kryptowalut i otrzymać nagrodę za swoją usługę do łańcucha bloków.

  Masternode to dedykowany węzeł, który śledzi łańcuch bloków w czasie rzeczywistym. Podobnie jak pełne węzły bitcoin, zawsze działają.

  Oprócz zapisywania, sprawdzania i ogłaszania ważnych transakcji innym węzłom, węzły główne wykonują również inne zadania z łańcuchem bloków, w tym zapewnianie płynnych operacji protokołów, zarządzanie zdarzeniami głosowania itp. Oprócz sprawdzania, zapisywania i transmitowania transakcji, węzły główne czasami ułatwiają również inne zdarzenia na Blockchain jest zależny od ich charakteru, na przykład rządzących głosowaniami itp. Za swoją dedykowaną usługę są silnie zmotywowani. Zwykle zależy to od rodzaju kryptowaluty, ale Dash, PIVX, Blocknet, Stakenet i Zcoin to 5 głównych monet, które mają najlepsze zachęty dla węzła głównego.

  Wskazówki dotyczące większego zysku z bitcoinemMuszę powiedzieć, że oto kilka wskazówek, zanim zaczniesz zarabiać pieniądze za pośrednictwem bitcoin. Istnieje kilka oszustw w przestrzeni bitcoin, o których powinieneś wiedzieć i starać się ich unikać.

  Podobnie jak posiadanie fizycznej gotówkichroń swoje bitcoiny i zabezpieczaj portfel bitcoinów. Może to oznaczać włączenie Google 2FA, tworzenie kopii zapasowej urządzenia lub aktualizowanie programu antywirusowego. Czeka na Ciebie wiele cyfrowych zagrożeń.

  Branża jest podatna na wahania. Może to być dobre rozwiązanie, jeśli będziesz nad tym uważać i poznajesz ryzyko, które się z tym wiąże.

  Pamiętaj, że nie ma darmowego Bitcoina. Chociaż jest kilka sposobów na zarabianie na tym. Ponieważ rynek stale rośnie, zawsze będzie zapotrzebowanie na wiedzę lub nowy produkt, który będzie się rozwijał z czasem.

  Zespół PaxfulPaxful to rynek, na którym ludzie mogą kupować i sprzedawać bitcoiny bezpośrednio między sobą. Możesz natychmiast otrzymać bitcoiny i płacić debetem, kredytem, ​​gotówką, Paypal i dowolną walutą.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy